Štvorročné dieťa išlo na toaletu do reštaurácie McDonalds. O chvíľu neskôr jej matka počula krik a uvidela niečo na nohách!

Keď deti vyrastú, každý rodič s radosťou zistí, že dokážu robiť čoraz viac vecí samy.

Preto keď štvorročná dcéra pani Nicole Langmeadovej Kaya chcela ísť sama na toaletu v reštaurácii McDonalds, mama jej to dovolila. Netušila však, že Kaya sa stane obeťou krutého a hlúpeho žartíka.

Keď Nicole Langmeadová a jej dcéra Kaya navštívili reštauráciu McDonalds, mal to byť obyčajný obed. Nemysleli si však, že sa to skončí nepríjemne.

Kaya išla sama na toaletu v reštaurácii. Musela čakať dosť dlho, a keď sa toaleta konečne uvoľnila, vyšli z nej dve dospievajúce dievčatá. Dievčatá sa hlasno smiali. Kaya tomu nevenovala veľkú pozornosť. O chvíľu neskôr začala kričať, pretože, ako sa ukázalo, bola prilepená k záchodovej doske. Tínedžeri si urobili hlúpy vtip a natreli dosku superlepidlom.

Ako uvádza pani Nicola, okamžite to oznámila personálu reštaurácie, ktorý to oznámil polícii. Polícia po tínedžeroch pátra. Zamestnanci McDonaldu chceli štvorročnému chlapcovi nejako pomôcť a ospravedlnili sa mu za vzniknutú situáciu.

Kaya má strhnutú kožu na nohách. Asi nemusíme písať, aký hlúpy a nezodpovedný bol „kúsok“ tínedžerov. Dúfame, že ich polícia chytí a dostanú náležitý trest. Teraz chce pani Nicola varovať ostatných rodičov, aby vždy dávali pozor na svoje deti. Prosím, zdieľajte toto varovanie ďalej.

zdroj: Metro

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com