Stimuláciou jednotlivých bodov dokážete zatočiť s bolesťou hlavy, nespavosťou či chrípkou. Nebudete veriť, aké je to jednoduché

Zatočte s bolesťou hlavy, chrbtice, nespavosťou a kašľom jednoducho a rýchlo. Stačí si len správne pomasírovať jednotlivé body na rukách a váš problém okamžite zmizne.

Viacerí východní liečitelia presadzujú názor, že problémy so zdravím súvisia so zablokovaním energie. Existuje dokonca aj veda refloxelógia, ktorá študuje body na našom tele. Ich masírovaním vraj odstránime množstvo negatívnych bodov, ktoré bránia toku energie. Zaujímavosťou je, že množstvo bodov sa nachádza práve na našich rukách.

Bolesť hlavy:
Masírovaním končekov prstov na rukách sa zbavíte bolesti hlavy bez akejkoľvek tabletky.

Bolesť krku a chrbtice:
Body zodpovedné za chrbticu sa nachádzajú na končekoch palca a postupujú smerom k zápästiu. Masírovaním bodov na oboch rukách dôjde k uvoľneniu bolesti a vy sa budete cítiť oveľa lepšie.

Prechladnutie a chrípka:
Brušká všetkých prstov okrem palcov vás môžu zbaviť chrípky. Preto pri prvých príznakoch okamžite začnite s masážou jednotlivých brušiek prstov, pretože to vám pomôže zlepšiť váš zdravotný stav.

Nespavosť:
Pred spaním je dobre masírovať si 30 až 60 sekúnd strednú časť palcov, pretože sa tým môže výrazne zlepšiť kvalita spánku. Okrem toho sa váš organizmus dostane do toho správneho rytmu a rýchlejšie zaspíte.

Problémy s trávením:
Nadúvanie a problémy s trávením zmiznú v prípade, že začnete s masážou bodov nachádzajúcich sa okolo palca. Tie sú totiž prepojené so žalúdkom a črevami.

Problémy s menštruáciou:
Pri bolestivej menštruácií zabudnite na tabletky, ale stláčajte si body zodpovedné za funkciou pohlavných orgánov, ktoré sa nachádzajú na zápästí. Okrem nich stláčajte aj body zodpovedné za funkciu hlavy, ktoré sú na končekoch palca. Uvidíte, ako rýchlo sa vám uľaví od kŕčov v podbrušku a dolnej časti chrbta.

Kašeľ:
Za dýchací systém, a tak aj kašeľ sú zodpovedné zóny na našich dlaniach. Ich masírovaním si ľahko poradíte s upchatými dýchacími cestami a kašľom.

Zlepšenie nálady:
Na vnútornej strane dlaní sa nachádza bod, ktorý zmierňuje stres, únavu či nervozitu a zlepšuje náladu. Stačí si dať ruky tak, akoby ste naberali vodu a palcom sa dotknete presne toho čarovného bodu.

 

Odporučte tieto zaujímavé tipy aj svojim blízkym a život bude pre nich oveľa jednoduchší.

 

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com