Ste zvedavý, čo znamená keď sa vám sníva o vašej matke, otcovi či expriateľovi? Ak áno tak čítajte ďalej.

Veríte tomu že, cez sny sa vám niekto snaží niečo povedať? Existuje veľa snárov či vysvetlení, keď sa vám sníva o nejakých javoch napríklad narodení, úmrtí, hľadaní a podobne, ale čo ak sa vám sníva o niekom blízkom. 

Naša myseľ sa nám snaží niečo cez sny povedať. Častokrát sa v reálnom živote snažíme na niekoho zabudnúť alebo máme s blízkymi osobami nejaké nedoriešené problémy. To sa môže prejaviť aj v našich snoch. V našich snoch sa môžu vyskytnúť naši rodičia, priatelia, či súčasný alebo bývalý partner. Poďme sa spoločne pozrieť, čo ktorá osoba v našom sne znamená.

Otec:
Pokiaľ sa vám sníva o vašom otcovi prípadne sa pravidelne objavuje vo vašich snoch, môže to znamenať, že od vás žiada samostatnosť a sebadôveru. Mali by ste sa spoliehať na seba a svoje schopnosti.

Matka:
Ak sa vo vašich snoch objavu vaša matka, znamená to, že vnútorne máte potrebu sa o niekoho starať. Môže ísť o psa alebo nejakého domáceho maznáčika či blízku osobu, ale takisto za tým môže byť aj vaša túžba po dieťati.

Rodičia:
Ak sa vo vašich snoch objavujú obaja vaši rodičia -matka aj otec- je to väčšinou pozitívny znak. Vzťah s vašimi rodičmi ovplyvňuje vás aj váš partnerský život. Ak máte partnera a sníva sa vám o rodičoch znamená to, že cítite, že vás vzťah je silný a svojej polovičke môžete dôverovať.

Partner-milenec:
Ak sa vám sníva o vašom partnerovi môžu nastať dva prípady. Ak práve prežívate bezproblémový vzťah, ktorý vás napĺňa, šťastie, ktoré prežívate sa prejaví aj vo vašich snoch. Ak však váš terajší vzťah prežíva krízu alebo vás nenapĺňa podľa vašich predstáv, pociťujete potrebu problémy vyriešiť  a to sa prejavuje vo vašich snoch. Preto neodkladajte riešenie konfliktov, ale snažte sa ich riešiť.

Expriateľ-Expriateľka:
Ak sa vo vašich snoch objavuje často váš bývalý partner existuje jediné vysvetlenie a to, že váš bývalý vzťah vás neustále trápi. Vnútorne cítite, že so svojim bývalým vzťahom ešte nie ste vysporiadaná/vysporiadaný alebo sa neviete vyrovnať s rozchodom.

Priatelia:
Ak sa vám sníva o vašich priateľoch znamená to, že vám ich prítomnosť chýba. Ak cítite samotu chýbajú vám vaši priatelia a chvíle strávené s nimi. Takisto tieto sny môžu znamenať aj vašu túžbu po nových priateľoch a známostiach.

Nepriatelia:
Ak sa vo vašich snoch zjavuje váš nepriateľ značí to váš strach z danej osoby. Ak chcete pokojne spávať nemali by ste pred strachom utekať, ale postaviť sa mu. Skúste problémy so svojim nepriateľom uzmieriť alebo problémy s ním ukončiť.

zdroj: learning-mind.com / fakter.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com