Statočná mamička porodila v 7.mesiaci pätorčatá! Lekári boli šokovaní, nič také predtým nevideli!

Veľká, šťastná a zdravá rodina. Táto predstava je snom nejedného z nás a tak isto na tom boli aj Jamie a Skyler. Osud k nim bol zhovievavý a tak sa Jamie podarilo priniesť na tento svet dvoch krásnych a zdravých synov.

Manželom sa to však málilo a rozhodli sa, že sa pokúsia o ďalšie dieťatko. Tento krát to bolo náročnejšie, ako manželia predpokladali. Jamie mala problémy s počatím a preto sa rozhodli podstúpiť lekársku liečbu. Úspešná bola až na druhý pokus a tak sa vďaka umelému oplodneniu Jamie opäť dostala do druhého stavu.

Manželia sa veľmi tešili na nového potomka. Tehotenstvo prebiehalo omnoho pokojnejšie, ako predchádzajúce dve, avšak Jamie ostala znepokojená veľkosťou svojho bruška. Po pár mesiacoch manželia pochopili, že Jamie pod srdcom nosí viac, ako len jedného potomka. Po ultrazvuku ale ostali zaskočení nie len oni, ale aj lekári. Keďže sa Jamie podarilo počať vďaka umelému oplodneniu, jej šance na viacnásobné tehotenstvo boli väčšie. Jamie a Skyler očakávali dokonca až pätorčatá!

Našťastie sa ukázalo, že všetkých 5 plodov je v poriadku, avšak približne od piateho mesiaca bolo pohybovanie Jamie naozaj náročné. Musela prijímať omnoho viacej kalórií a jej bruško narástlo do obrovských rozmerov. 5 krásnych detičiek priviedla ich statočná mamička na svet o dva mesiace skôr, a z ich pôvodnej váhy 500 g rýchlo vyrástli na nepoznanie od iných detí.

Šanca, že všetkých 5 detičiek bude zdravých nebola vysoká, avšak Jamie a Skyler mali šťastie. V súčasnosti im malá Daisy, Lily, Lincol, Violet a Logan robia veľkú radosť. Sú šťastní, že ich pätorčatá sú zdravé a darí sa im priberať a rásť. Držíme im palce, aby sa im naďalej tak pekne darilo.

ZDROJ youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com