Starosta zahanbil vládu SR na plnej čiare: ČAKAŤ NA VLÁDU UŽ NEMÁ ZMYSEL!

Starosta obce Dvory nad Žitavou Branislav Becík nedávno nakúpil vitamíny a FFP2 respirátory pre svojich občanov. Najnovšie sa mu dokonca podarilo zabezpečiť liek Ivermectín, ktorý je vysoko účinný pri liečbe ochorenia nového koronavírusu COVID-19.

ČAKAŤ NA VLÁDU UŽ NEMÁ ZMYSEL

Branislav Becík je presvedčený, že čakať na pomoc od vlády nemá žiadny zmysel.

Jeho status, ktorý zdielal na sociálnej sieti facebook prinášame v plnom znení:

Neraz som sa vyjadril, že zdravie mojich obyvateľov je pre mňa prvoradé. Po dlhých týždňoch zháňania lieku Ivermectín som dnes odovzdal prvú várku – 500 ks do ambulancie obvodnej lekárky v mojej obci.
Som presvedčený, že tento liek by mal byť práve v ambulanciách obvodných lekárov, a nie v nemocniciach, ako plánuje vláda. Práve v týchto ambulanciách sa dá včasným zásahom zabrániť ťažkému priebehu choroby, čo by výrazne mohlo prispieť k znižovaniu náporu ťažko chorých na nemocnice.
S týmto liekom, na ktorý udelilo výnimku MZ SR, začíname od dnešného dňa nielen s liečením, ale aj prevenciou. To všetko pod prísnym drobnohľadom obvodnej lekárky našej obce. Čakať čo i len deň – ako to dnes vnímame od vlády – je v tejto situácii obrovský hazard! TESTOVANIE NIE JE LIEČENIE

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com