Starček bol do nemocnice prijatý vo veľmi vážnom stave. Personál umierajúcemu mužovi tak splnil jeho posledné želanie!

Aj keď o tom neradi hovoríme, smrť je neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Ak by ste mohli mať pred smrťou posledné želanie, čo by to bolo? Niekto by si naposledy chceli vypočuť obľúbenú hudbu, iní zase navštíviť obľúbené miesto či len byť so svojou rodinou. Jeden starý muž z Dánska mal tiež jedno želanie a aj keď bolo úplne obyčajné, tak možno práve preto bolo nesmierne silné a pekné.

Nemocnica v Dánsku zverejnila fotografiu pacienta, ktorému splnili jeho posledné želanie. 75-ročný Carsten Flemming Hansen bol prijatý v univerzitnej nemocnici v Aarhuse s aneuryzmou aorty. Jeho stav bol bohužiaľ natoľko vážny, že nemohol už podstúpiť operáciu. Bolo teda jasné, že pán Hansen priebehu niekoľkých dní či dokonca hodín umrie.

Vtedy sa pán Hansen obrátil na nemocničný personál so svojím posledným prianím. Posledná vec, ktorú by vo svojom živote chcel ešte zažiť, bolo naposledy vidieť západ Slnka a pritom si vychutnať cigaretu s pohárom bieleho vína. Hoci je v nemocnici zákaz fajčenia, personál prižmúril oči a pána Hansena na posteli previezli na nemocničnú balkón.

„Celé to bolo v príjemnej a uvoľnenej atmosfére,“ povedala sestrička z nemocnice. „Samozrejme tam boli tiež príbuzní pána Hansena a boli ovplyvnení skutočnosťou, že umiera. Ale aj tak to bolo príjemné a dokonca sa spolu aj zasmiali „.

Nemocnice umiestnila fotografiu na sociálnu sieť, odkiaľ sa začala zdieľať a tisíce ľudí ocenili milý čin nemocničného personálu a my sa k týmto ľuďom tiež pripájame.

zdroj: prosvet.cz / ladbible.com / facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com