Stačí si vybrať jeden z alchýmistických symbolov a zistíte, čo vaša duša potrebuje!

Alchýmia je staré umenie, v ktorom je skrytých veľa tajomstiev, a napriek tomu ten, kto ju ovláda má, v rukách obrovskú moc.  Alchýmické symboly skrývajú obrovský potenciál. Ak ich použijete správne, výsledok vás môže prekvapiť.

Veľmi často si vyberáme šperky či tetovania vo forme symbolov. Chcem tým ukázať, že každý symbol nesie určitý skrytý význam. Naša redakčná rada si pre vás pripravila zaujímavý psychologický test, ktorým vám pomôže zistiť, po čom vaša duša túži!

Vyberte si jeden zo symbolov na obrázku. Je tu len jedno dôležité pravidlo – musíte si vybrať symbol svojím srdcom bez toho, aby ste o tomto rozhodnutí vôbec premýšľali.

Skryté túžby:
Každý z týchto symbolov má svoj skrytý význam a je nabitý špeciálnou energiou. Pozrime sa, čo znamená symbol, ktorý ste si vybrali.

Lev:
Lev je symbolom hlavného zdroja vnútornej sily. Znamená túžbu po dokonalosti a nadvláde, veľmi často to taktiež znamená, že chcete ovládať svoj osud. No pamätajte, že to sa mu veľmi nepáči.

Ak ste si vybrali tento symbol, je vysoká pravdepodobnosť, že budete musieť opustiť to, na čom ste dlho pracovali a na čom ste stratili veľa času a energie, takže sa teraz cítite v pasci.  Niekde hlboko vo vašej duši chcete všetko zmeniť a vydať sa na novú cestu.

Skúste sa zamyslieť nad tým, ako často ste podráždení súčasným stavom vecí a ako veľmi ho chcete zmeniť. Pre vás budú užitočné mantry a meditácia.

Presýpacie hodiny:
Symbol nevyhnutností a času. Ak si vyberiete tento symbol, znamená to, že ste uväznení v čase. S najväčšou pravdepodobnosťou došlo k nejakej bolestivej udalosti, ktorá pre vás na chvíľku zastavila čas. Stále sa utápate v minulosti a to vás vyčerpáva.

Existuje len jedna rada – nechajte minulosť, inak nebudete môcť pokračovať vo vašej ceste. Prijmite tok času a jeho nevyhnutnosť. Dobrým začiatkom bude, keď si vyčistíte karmu. Snažte sa žiť dnes, verte v seba a čas bude vaším priateľom. Všetko bude fungovať, keď sa riadne posnažíte!

Mesiac:
V tomto symbole leží moc emócií a skrytej pravdy. Ak ste vybrali toto znamenie, vo vašom srdci prebieha vojna. Niečo vás zaťažuje a nedovoľuje vám to normálne žiť. Z tohto dôvodu nemáte dobrý spánok a nedokážete nájsť pokoj.  Aký je to pocit?

V každom prípade to musíte zmeniť. Vaša duša chce mier, ktorý sa dá dosiahnuť iba vtedy, ak sa zbavíte negatívnych emócií. Podeľte sa o nich s druhými ľudmi – to bude začiatok vášho očistenia. Naučte sa vyjadrovať svoje pocity a vaše srdce nájde pokoj.

Kľúč:
Tento symbol vyjadruje vašu predstavu o vašom vlastnom živote. Vaša duša túži po odpovediach na otázky. Spochybňujete všetky predtým nepopierateľné dogmy. Zúfalo sa snažíte nájsť pravdu.

Skutočnosť, že ste si vybrali kľúč, je znamením zhora. Odzrkadľuje vašu túžbu otvoriť nové obzory a rozšíriť hranice. Načo čakáte? Konajte! Nájdite si čas na cestovanie, prinesie to do vášho života nové skúsenosti a nových známych. Nájdite odpovede na to, čo vás vzrušuje!

Ruka Fatimy:
Tento symbol je vaše vyjadruje vašu podvedomú túžbu ochrániť sa pred vplyvom zlých síl, ktoré na vás číhajú. Možno ste pod vplyvom zlých ľudí. To by mohlo predstavovať nebezpečenstvo.

Ruka Fatimy hovorí, že z každej pasce je cesta von a naša spása je v našich vlastných rukách. Možno ste sa sami dostali do vnútornej pasce a odpustenie vás od nej oslobodí. Odpusťte si za to, čo ste urobili, za vašu slabosť – potom všetko bude fungovať ako predtým!

Nájdite si čas pre seba, na odpočinok a obnovu energie. Snažte sa ochrániť pred vplyvom zlých síl.

A aký symbol ste si vybrali vy? Nezabudnite sa o tom podeliť s nami v komentároch!

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com