Srdcervúci príbeh: 98-ročný oddaný manžel prejde denne 10 km, len aby navštívil svoju ženu v nemocnici!

Niektoré páry sú spolu celý život a aj napriek tomu medzi nimi stále nevznikla ponorková choroba. Jeden z veľmi vzácnych vzťahov plný lásky majú medzi sebou aj 98 ročný kórejský vojnový veterán Luther s jeho manželkou Waverlee.

Luther bol šokovaný, keď lekári jeho manželke diagnostikovali v roku 2009 rakovinu mozgu. Bál sa čo s ňou bude a správa ho veľmi zasiahla. Jeho manželka ostala paralyzovaná, avšak ani to Luthera neodradilo, aby bol stále s ňou, aj keď sa dostala do nemocnice.

Tento pán prejde každý deň až 10 km pešo po diaľnici, aby mohol byť pri svojej milovanej žene. Sám povedal, že bez nej je ničím. S veľkým citom sa rozhovoril o ich vzťahu a o svojej žene. Aj po takom dlhom čase bolo na Lutherovi vidno, ako svoju ženu ľúbi a čo preňho znamená.

Luther má tiež dcéru, ktorá ho niekedy do nemocnice zoberie, aby nemusel ísť pešo, avšak nie vždy to je možné. Aj keď ju jej otec presviedča o tom, že každodenná prechádzka za svojou ženou ho udržiava v kondícii, určite by bola spokojnejšia keby sa nevystavoval takému riziku.

Na GoFoundMe vytvorila pre svojho otca Lutherova dcéra účet, kde mu môžu ľudia prispievať na zdravotné náklady, ktoré má jeho žena Waverlee a tiež na to, aby sa mohol dopravovať každý deň do nemocnice za ňou.

Pre Luthera je nepredstaviteľné, žeby jeho manželka už nebola medzi živými. Lekári jej dávali v roku 2009 len 5 rokov života, avšak Luther verí, že keďže sa mýlili, tak sa jeho žena dožije ešte aspoň o ďalších 9 rokov viac. Verí, že jej zdravotný stav sa zlepší a že jej bude môcť opäť vyznávať lásku, ako dakedy.

ZDROJ: unilad.co.uk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com