Spôsoby, akými držíte svojho partnera či partnerku za ruku odhaľuje veľa o Vašom spoločnom vzťahu!

Pamätáte si ešte, aké to bolo pekné, keď Vás Váš osudový muž chytil prvýkrát za ruku? To sú tie pekné chvíle, kedy si prajeme, aby deň trval večnosť. Toto navonok malé gesto však o vašom vzťahu môže prezradiť veľa. Ako držíte svojho partnera za ruku Vy?

Dlane smerujúce k sebe
Ak sa držíte za ruky takto, znamená to, že Váš vzťah je založený na pocitoch, ale vášeň sa už niekam vytratila. Tiež to znamená, že ten, kto má dlaň smerom dole má silnejší osobnosť, často preberá iniciatívu a je rozhodujúci.

Prepletené prsty
Ak si pri držaní rúk preplietate prstami, je medzi Vami silné a vášnivé spojenie. Keď sa chytíte za ruky, je pre vás dôležité, aby ste svojho muža chytili pevne a s istotou. Ak jeden z partnerov ruku uvoľňuje, nie je to veľmi dobré znamenie.

Držanie sa s pomocou jedného prsta
Ak sa držíte takto, je to jasné znamenie, že obaja uprednostňujete svoju nezávislosť. Takéto páry dokážu jeden druhého rešpektovať a svojmu mužovi dáte priestor a dostatok súkromia. Tiež to ale môže znamenať, že ako pár prechádzate nejakým citlivým okamihom, kde sa jeden z vás myslí, že by bolo možno lepšie, aby ste boli opäť len priatelia.

Podpora druhej ruky
Ak sa držíte partnera týmto spôsobom, je to zvyčajne znamenie toho, že vzťah medzi Vami dvoma je stále vážny. Bohužiaľ, nie je to vždy len dobré znamenie. Tiež tým možno dávať najavo, že si partnera privlastňuje.

Oficiálne držanie pri lakťoch
Takto sa páry držia väčšinou na nejakej spoločenskej udalosti. Ak sa však takto držíte aj mimo takejto udalosti znamená to, že hľadáte ochranu a vo vzťahu sa cítite trochu neisto.

Keď sa držíte len končekmi prstov
To častokrát znamená, že partneri veci necíti rovnako. Ten, kto za ruku tiahne sa snaží, aby jeho partner naskočil na podobné tempo. Je to tiež známkou toto, že vo Vašom vzťahu sa už nachádza istá rutina.

Keď sa nedržíte vôbec
Ak sa vám váš partner vyhýba a nechce Vás chytiť za ruku, je to znamenie toho, že už k Vám necíti to, čo kedysi. Tiež to ale môže znamenať akýsi ostych alebo to, že túži po súkromí, chce byť chvíľu sám. Nerobte však unáhlené rozhodnutia. Pravdepodobne sa nemáte čoho obávať.

 

zdroj: prosvet.cz / pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com