Spôsob, akým stláčate zubnú pastu, dokáže o vás veľa prezradiť.

Psychológovia sú si istí, že 40% vašich činov nie sú vedomé rozhodnutia, no návyky. Práve tie akcie, ktoré považujete za nepodstatné, skutočne tvoria vašu každodennú rutinu a sú obrovskou súčasťou vášho života.

Dokážu odhaliť veľa o vašej osobnosti a aktuálnom duševnom stave.  Dnes vám povieme niečo o tom, ako spôsob, akým stláčate zubnú pastu, môže prezradiť, akí skutočne ste.

Stláčate/rolujete ju odzadu smerom dopredu:
Ste veľmi šetrný a poriadkumilovný človek a radi sa staráte aj o ľudí okolo vás. Ste perfekcionista a radi využívate všetky zdroje, ktoré vám niekto poskytol. Ste zvyknutí tvrdo pracovať a veľmi dobre si robíte vašu prácu, čo znamená, že sa na vás môžu spoliehať aj iní ľudia. Váš dom je vždy čistý a váš život je veľmi organizovaný.

Stláčate ju v strede:
Ste realistický a aktívny človek a stále sa všade ponáhľate. Ste schopní všetko dosiahnuť a vyriešite každý problém. Ste veľmi spoločenskí, máte veľa priateľov a chcete byť vždy stredobodom pozornosti. Viete, ako vyvážiť svoj život a ste emocionálne stabilní.

Stláčate ju zhora:
Ste veľmi tvrdohlavý a ste schopní urobiť všetko, aby ste dosiahli to, čo chcete a dosiahli svoje ciele. Ste náchylní na pesimizmus a ľudom neveríte, ste zvyknutí spoliehať sa len na seba. No občas ste egoistickí a milujete len seba a dokonca občas používate iných ľudí na svoje vlastné účely.

Tubu ponecháte neporušenú:
Radi trávite čas sám so sebou, stále ste hlavou v oblakoch a máte v sebe dušu umelca. Niekedy to skôr vyzerá, že žijete vo vlastnom svete. Ste príliš jemní, senzitívni a tolerantní. Taktiež viete byť k ľudom priami a štedrí. Vždy máte veľa nápadov a ste ochotní zdieľať ich s ostatnými.

Stláčate ju halabala:
Máte schopnosť vidieť svet v inom svetle ako väčšina a ste veľmi umeleckí a tvoriví. Všade nájdete krásu. Máte však problém byť niekde na čas a nedokážete si veci poriadne naplánovať, no ste veľmi optimistickí a otvorení k ľudom. Často však trpíte výkyvmi nálad.

A ako vy stláčate vašu zubnú pastu? Zistili ste o sebe niečo nové? Dajte nám vedieť do komentárov.

ZDROJ: brightside.me

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com