Spôsob, akým sa manažér správal k tejto žene, spôsobil, že pokladník mal slzy v očiach!

Istý používateľ redditu sa podelil o príbeh vedúceho obchodu, v ktorom pracuje. Je to jeden z mnohých krásnych príbehov, ktoré ukazujú, akí dobrí môžu byť ľudia. Ak sa aj vás tento príbeh dotkol, podeľte sa oň so svojou rodinou a priateľmi.

„Najprv som vám chcel vysvetliť, ako vyzerá vedúci predajne, v ktorej pracujem. Meria 180 cm a vyzerá drsne, ale v skutočnosti je to veľmi milý chlapík a tu je príbeh o tom, aký je v skutočnosti. V obchode som pracovala sedem mesiacov, keď prišla žena s dvoma deťmi. Jedno z nich malo asi dva roky a druhé asi päť. Matka vyzerala vystrašene, mala rozstrapatené vlasy a bolo zjavné, že už dlho nespala. Prišla za mnou a spýtala sa, či môže hovoriť s vedúcim predajne a či môže vojsť.

V ten deň som pracovala pri pokladni a nemali sme veľa zákazníkov, takže som mala medzi obsluhovaním každého zákazníka nejaký čas. Počula som ženu, ako sa rozpráva s vedúcim predajne. Povedala, že utiekla od manžela, ktorý ju bil, a teraz žije v inom byte, ktorý si našla s pomocou svojich priateľov, ale nemá čo jesť. Spýtala sa ho, či jej môže pomôcť. Vedúci obchodu jej povedal, aby si naplnila nákupný košík potravinami a potom prišla ku mne k pokladni. Povedal jej tiež, aby išla do reštaurácie a kúpila sebe a svojim deťom niečo na jedenie. Keď sa po polhodine vrátila a prišla k pokladni, zavolal som manažéra.

Keď prišiel, povedal mi, aby som všetko spočítala ako zvyčajne, a potom vytiahol peňaženku a za všetko zaplatil. Potom mi povedal, aby som prišiel do jeho kancelárie a počkal tam na neho. Povedal mi, že chce, aby som jej pomohol zbaliť všetko do auta, a dal jej papier, na ktorý niečo napísal. Dal mi list a ja som odprevadil manželku k autu. Tam som jej dal list, ktorý som jej mal dať. Začala plakať a ja som sa jej spýtal, či môžem vedieť, čo je na tom liste napísané.

Napísal jej, že mu je veľmi ľúto, že sa ocitla v takejto situácii, a že ak potrebuje prácu, môže sa o niekoľko dní vrátiť do obchodu. A ak potrebuje niekoho na stráženie, môže mu zavolať a on sa to pokúsi zariadiť. Netreba dodávať, že žena prišla do obchodu za niekoľko dní a je to veľmi milá žena, ktorá tam stále pracuje. To je jeden z mnohých dôvodov, prečo tu pracujem rád a zdá sa mi, že mám toho najlepšieho manažéra na svete. “

Je to jeden z mnohých krásnych príbehov, ktoré ukazujú, že ľudia môžu byť dobrí. Ak aj vás tento príbeh dojal, podeľte sa oň so svojou rodinou a priateľmi.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com