Spôsob, ako si prekrížite ruky, prezradí veľa o vašej osobnosti. Neveríte? Teraz už budete…

Reč tela je niečo, čo málo kto z nás dokáže ovládať. Jedným z takýchto gest je aj prekríženie rúk. Vedeli ste však, že nie je prekríženie ako prekríženie. Pozrite sa, čo o vás hovorí to, ako máte prekrížené ruky.

Ľavá ruka hore:
Ste intuitívny človek, ktorý sa riadi svojimi pocitmi. Nič nenecháte na náhodu a viete dokonalo odhadnúť čo si o vás druhí ľudia myslia. Kreativita je vaša silná stránka, ktorú využívate v každej oblasti života, dokonca aj pri riešení problémov.

Pravá ruka hore:
Ste logicky zmýšľajúci pragmatik. Sršíte sarkastickým humorom, ktorý baví všetkých naokolo. Pred rozhodnutím si všetko najprv premyslíte a až tak učiníte rozhodnutie. Stále idete za svojím cieľom a hľadáte hlavne intelektuálne kontakty.

Je vidieť zápästie oboch rúk:
Ste sebavedomý človek, z ktorého vyžaruje moc a autorita. Ste vodca, ktorý dokáže viesť ľudí a oni vám na oplátku maximálne dôverujú. Ste úprimný, čestný a aj kvôli tomu veľmi sympatický človek. Robíte všetko preto, aby ste nestratili ľudí, na ktorých vám záleží.

Zápästie rúk nie sú viditeľné:
Tento tip prekrižovania rúk je veľmi zriedkavý, ale aj napriek tomu sa vyskytuje. Ak je to práve váš spôsobom ako si ruky prekrížite ste stopercentný introvert. Záleží vám na šťastí iných a aktívne sa zapájate do charitatívnych činností.

 

ZDROJ:lifter.com.ua

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com