Spev tohto hendikepovaného dievčaťa je priam neuveriteľný! Zanechá vo vás silné emócie

Niekedy sa zvykne hovoriť: „Ak niekomu príroda v niečom uberie, v inom mu zase pridá.“ O Elsie z Filipín to platí dvojnásobne. Jej spev je neuveritelne krásny.

Každý z nás má talent na niečo iné. Niekto vie pekne tancovať, spievať alebo písať. Ak sa v našom koníčku rozvíjame, dokážeme byť prínosom aj pre spoločnosť. Uznajte sami, nie je talent na to, aby sme prostredníctvom neho robili radosť druhým a pomáhali im? Na svete sú ľudia, ktorí to nemajú v živote jednoduché. Rozličné hendikepy im často znemožňujú normálne fungovať v spoločnosti a sú odkázaní na pomoc druhých.

 

Dnes sme si pre vás pripravili príbeh jednej úžasnej dievčiny, ktorá hoci to nemala v živote jednoduché dokázala ohromiť svet. Ona je zároveň živým dôkazom toho, že keď ti život pošle do cesty citróny, urob z nich citronádu.

Elsie pochádza z malej rybárskej dediny na Filipínach a odmalička je slepá. Kvôli zrakovému znevýhodneniu nikdy nechodila do školy, takže sa nenaučila čítať ani písať. To, čím ju však Boh obdaril, je priam anjelský hlas. Piesne sa učí tak, že opakuje slová, ktoré počuje. Na sociálnych sieťach sa objavilo video, v ktorom Elsie spieva pieseň od Whitney Huston „I will always love you“, toto video za krátku dobu presiahlo niekoľko tisícok vzhliadnutí a stalo sa priam hitom. Jej majstrovský výkon chytí za srdce aj toho najdrsnejšieho človeka.

Niektorí jej život prirovnávajú k osudu Julie Mirizy Ceja z Mexika, ktorá je slepá, trpí autizmom a má zároveň nervovú poruchu. Ľudia ako je ona a Elsie majú veľký problém s vystupovaním na verejnosti. Do spevu však dokážu vložiť viac emócií, ako mnohí profesionálni speváci. Pozrite si dokonalý výkon Elsie. Zaručene vo vás jej hlas zanechá siné pocity.

ZDROJ ladbible.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com