Šokujúci prípad z východu Slovenska! Žene o 13:30 zomrel otec: Keď odišla sanitka, prišlo zdesenie!

Zdieľajte článok na

Predstavte si situáciu, že by vám v rodine zomrel niekto z najbližších, no následne by ste s ním museli stráviť ešte niekoľko dlhých hodín. Prečo? No lebo obhliadajúci lekár nie a nie prísť. Je na Slovensku toto vôbec možné? Žiaľ, nasledujúca spoveď ženy hovorí o tom, že áno.

 

“Chcem sa podeliť s včerajšou skúsenosťou. O 13:30 mi zomrel otec, záchranka prišla rýchlo, za to im ďakujem. Po spísaní záznamov volali obhliadajúceho lekára. Hádajte kedy prišiel?

20:30. Po 6 hodinách. Vraj je JEDEN obhliadajúci lekár na celý Košický kraj! Nesťažujem sa na lekára, ten si robí svoju prácu, Sťažujem sa na SYSTÉM,” opísala svoj nepríjemný zážitok žena na známej facebookovej stránke.

Jej vyjadrenie mnoho ľudí prekvapilo, no iných vôbec. “Aj my sme zažili niečo podobné…. zomrel mamin brat doma o 3…. lekár prišiel večer o pol 8 a pohrebná služba prišla o 9 večer,” reagovala Erika.

“Úprimnú sústrasť, áno, po novom je to tak, jeden obhliadajuci lekár na celý kraj , sú ľudia čo čakajú aj viac hodín, je to celé zle,” napísal Ľudovít. Myslíte si, že tento systém je ľudský a adekvátne nastavený?

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like