ŠOKUJÚCI PRÍPAD na strednom Slovensku: 33-ročný muž zavolal na políciu, že zavraždil matku (†53)!

Krátko po 23.00 hod prijal operačný dôstojník na tiesňovej linke č. 158 telefonát. Volal 33-ročný muž zo Šumiaca, ktorý uviedol, že zabil vlastnú matku.

Na miesto boli okamžite vyslané všetky potrebné zložky, pričom po príchode na miesto udalosti sa informácia potvrdila. 53-ročnej žene už záchranári pomôcť nedokázali a mohli už iba konštatovať smrť. Nebohá žena mal na tele viditeľné zranenia v oblasti krku.

Na zistenie presnej príčiny jej smrti bola nariadená súdna pitva. 33-ročnému mužovi policajti na mieste obmedzili osobnú slobodu a následne bol zadržaný.

Čo presne sa uplynulú noc v rodinnom dome na Šumiaci odohralo už vyšetrujú krajskí kriminalisti z Banskej Bystrice. V prípade prebiehajú potrebné procesné úkony.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy, za ktorý v prípade dokázania viny hrozí obvinenému trest odňatia slobody na 20 rokov až 25 rokov alebo trest odňatia slobody na doživotie.

Žiadne iné, podrobnejšie informácie zo strany polície v súčasnosti poskytnuté nebudú. Informácie bude možné poskytnúť až po riadnom ukončení vyšetrovania prípadu.

 

zdroj:Polícia SR – Banskobystrický kraj

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com