Šokujúce zábery: Poštár bezdôvodne strieka na psa paprikový sprej. 11-krát!

Alfonso Galindo si všimol, že jeho pes Pupa sa v poslednom čase správa nezvyčajne. Preto sa rozhodol skontrolovať záznam z priemyselnej kamery, aby zistil, či pes niečo nezjedol alebo či sa v poslednom čase nestalo niečo iné, čo by mohlo spôsobiť, že sa pes necíti dobre. To, čo Alfonso uvidel, bolo šokujúce.

Ukázalo sa, že poštár bezdôvodne striekal paprikový sprej smerom k psovi a navyše nešlo o ojedinelý prípad. Poštár nastriekal paprikový sprej najmenej 11-krát. Na záberoch je vidieť, ako sa muž blíži k bránke s paprikovým sprejom v ruke a strieka ho smerom k psovi, po čom sa Pupa okamžite vrhá na zem a snaží sa zotrieť dráždivý plyn. Na záberoch je vidieť, že poštár to robí zámerne a má na to dobrý dôvod – pes bol celý čas za bránou a nepredstavoval pre muža žiadnu hrozbu.

Pre majiteľov psa to bol šok. Celú záležitosť okamžite nahlásili spoločnosti, ktorá poštára zamestnáva. Spoločnosť vydala vyhlásenie, v ktorom odsúdila takéto správanie svojich zamestnancov.

Pán Alfonso tiež tvrdí, že Pupa nebol jediným, koho tento útok postihol. Deti pána Alfonsa sa nedávno sťažovali na problémy s dýchaním a mali kašeľ. Je veľmi pravdepodobné, že aj oni boli zasiahnutí korením.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com