Šokujúce zábery: 16-ročné dievča natočilo svoju smrť naživo. Toto video nech je varovaním!

16-ročná Sofija Magerko, ktorá pochádza z ukrajinského mesta Izioum, snívala o kariére modelky. Krásna dievčina sa zúčastňovala na súťažiach krásy. Na Instagrame si viedla aj účet, na ktorom často zdieľala detaily zo svojho života.

Sofija trávila väčšinu času so svojou najlepšou priateľkou Dariou Medvedevovou. 24-ročná Daria sa rozhodla vziať Sofiu na večierok do mesta. Obe dievčatá si vymysleli, že svoju eskapádu budú naživo vysielať na internete. Idú do nočného klubu, kde sa dievčatá smejú, počúvajú hudbu a bohužiaľ pijú alkohol. Vtedy dôjde k nehode.

Na videu môžete počuť presný moment, keď ich BMW narazí do stromu. Zábery si môžete pozrieť nižšie, ale upozorňujeme, že sú nevhodné pre citlivé osoby.

Stačila chvíľka nepozornosti. Daria stratila kontrolu nad vozidlom a auto narazilo do stromu. Sofija zomrela na mieste. Záchranári previezli Dariu do nemocnice, ale žena na následky zranení zomrela. Toto video nech je varovaním pred bezohľadnou jazdou.

NIKDY neveďte vozidlo pod vplyvom alkoholu alebo iných drog. Stačí chvíľka nepozornosti, aby ste prišli o všetko. Upozornenie: video nie je vhodné pre zraniteľné osoby. Prosím, zdieľajte toto varovanie ďalej.

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com