ŠOKUJÚCE VIDEO: Záhadná čierna kocka vyskočila zo Slnka! Živé vysielanie NASA sa prerušilo!

Záhadná čierna kocka sa objavila na záberoch z kamery Nasa pred tým, ako sa webová stránka náhle vypla.

Táto udalosť rozbúrila konšpiračné teórie, ale odborníci tvrdia, že existuje rozumné vysvetlenie.

Scott C. Waring, samozvaný „expert na mimozemšťanov“, napísal na svojom blogu o pozorovaní UFO: „Sledoval som slnečný pozorovací prístroj SOHO, keď som si na niekoľkých záberoch videa všimol čiernu kocku.

„Hneď po tom, ako kocka opustila Slnko… obrovská pevná čierna clona zakryla 25 % celej plochy pozorovania.  „Je jasné, že NASA sa snaží tieto kocky pred nami ukryť.“

K incidentu malo dôjsť 2. mája. Zábery zaznamenalo Slnečné a heliosférické observatórium. Plavidlo je súčasťou projektu, na ktorom sa podieľajú Nasa a Európska vesmírna agentúra. Zábery a fotografie z projektu sú k dispozícii na internete. V prípade tejto „čiernej kocky“ došlo k nešťastnému načasovaniu údržby lokality. Waring tvrdí, že stránka sa zatvorila krátko po tom, ako si kocku všimol.

Nie je to prvýkrát, čo bola čierna kocka spozorovaná v blízkosti Slnka a Waring dokonca hlásil, že ich videl aj v minulosti. Na YouTube zverejnil video o kocke, ktoré má v súčasnosti tisíce pozretí.

Jedna osoba ho komentovala: „Absolútne úžasné, tieto kocky boli videné aj inokedy, kocka v tvare kocky tak veľmi blízko Slnka a ďalšia pod ním ,čo zakrývali čierny tvar, ktorý dali von, vyzeral ako podlhovastý tvar a naľavo od kocky ďalej?“

Ďalší dodal: „Skvelý klip. Cítim sa pobúrený zakaždým, keď niečo takto zakrývajú.“

Hoci sa to Waringovi a jeho fanúšikom môže zdať podozrivé, odborníci majú rozumné vysvetlenie. Bernhard Fleck, vedec projektu SOHO a vedúci misie, už skôr pre Vice vysvetlil: „Je to, samozrejme, úplný nezmysel.

„Čierny štvorec je spôsobený chýbajúcim (poškodeným) telemetrickým blokom.“

To znamená, že čierny štvorec je chybou v zázname a nie záhadným objektom alebo tým, že sa pred nami Nasa snaží ukryť mimozemské plavidlo.

 

zdroj: thesun.co.uk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com