ŠOKUJÚCE VIDEO: Policajti surovo spacifikovali matku bez rúška pred jej malou dcérkou!

Toto drsné video sa šíri internetom. Je na ňom vidieť žena z Ostravy, ktorá odmieta spolupracovať so strážnikmi a s políciou a nemá rúško.

Policajti ju preto po niekoľkých výzvach zvalili na zem a nasadili jej putá.. To všetko pred zrakom päťročnej plačúcej dcérky.

„Čo to robíte? Mne tu plače dcéra!“ kričala žena na zemi a pridala aj niekoľko nadávok. „To ste chlapi, takto na idete na ženu? Pred dieťaťom? Máte rodiny?“ komentoval muž za kamerou. „Celé je to zbytočné, môžete si za to sami,“ oponuje mu jeden zo strážnikov. „Vás to čaká tiež,“ dodal.

Hovorkyňa ostravskej polície Zlatuše Viačková pre novinky.cz uviedla, že tým, že si žena neprekryla horné dýchacie cesty, porušila mimoriadne opatrenia ministerstva zdravotnícvta.

Žena tiež niekoľkokrát odmietla preukázať svoju totožnosť. „Správala sa nevhodne, bola vulgárna a agresívna,“ komentovala hovorkyňa. Polícia mala na mieste ženu poučiť, že bude predvedená na obvodné policajné oddelenie, a ak odmietne, budú proti nej použité donucovacie prostriedky.

„Žena kládla aktívny odpor, a preto ju policajti museli zaistiť. Bola prevezená na policajnú stanicu a po preverení totožnosti prepustená,“ dodala Viačková s tým, že žena je podozrivá zo spáchania priestupku proti verejnému poriadku.

Ostravská polícia v rámci obrany proti kritike zverejnila video z iného uhla pohľadu, ktoré podľa nej vysvetľuje radikálny prístup príslušníkov.

 

 

zdroj: blesk.cz, novinky.czPatrik Mikulenka, ilustračné foto: blesk.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com