ŠOKUJÚCE VIDEO! Odhalenie matky, ktorá zistila, že jej dcéru bije učiteľka! Škola incident popierala!

Incident, ktorý sa odohral len nedávno pobúril nielen rodičov, ale aj celú širokú verejnosť. Matka, iba päť ročného dievčatka, zistila, že jej dcéru v škôlke niekto bije. Zistenie, že je to jej vlastná učiteľka rozhodne nenechala len tak a situáciu okamžite začala riešiť.

Všetko sa to začalo, keď si matka dievčatka všimla červené škvrny a modriny na jej tele. Jej dcéra sa dlho zdráhala povedať jej skutočný príbeh o tom, ako zranenie vznikli. Jej mama predpokladala naozaj hocičo, len nie to, že tyranom je človek, ktorý má na jej dcéru dohliadať. Zo strachu dokonca odmietla médiám prezradiť meno svojej dcérky.

Po odhalení pravdy okamžite išla za vedením školy. Avšak to sa snažilo celú situáciu ututlať, dokonca popierali, že je niečo také možné. Všetko to potvrdil až kamerový záznam, kde je jasne ukázané, ako učiteľka dievčatko kope. Škola prisľúbila, že niečo podobné sa už opakovať nebude.

Rodičia dievčatka dali učiteľku na súd, no tá, samozrejme, všetko popierala a vinu sa snažila zhodiť na malé dievčatko, ktoré sa ju údajne snažilo kopnúť. Kamerový záznam jej tvrdenia nepotvrdil. Matka v rozhovore priznala, že vidieť takto svoje dieťa bolo príšerné a nikdy na to nezabudne. Vyjadrila aj svoj strach o ostatné deti, ktoré učiteľka mala pod dohľadom.

Škola vydala vyhlásenie, kde vedenie potvrdzuje, že berie zodpovednosť za túto udalosť a po odhalení incidentu zabránili učiteľke v kontakte so študentmi.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com