ŠOKUJÚCE VIDEO: Obrovská ruská raketa trčí priamo z kuchynského drezu!

Na sociálnych sieťach sa objavilo šokujúce video, na ktorom z kuchynského drezu trčí obrovská ruská raketa. Podľa sociálnej siete dopadol priamo do domu v meste Dergachi. Nachádza sa to v Charkovskej oblasti, kde prebiehajú jedny z najostrejších bojov.

„Po ostreľovaní v Dergači (Charkovská oblasť),“ napísal používateľ, ktorý video zverejnil na sociálnej sieti. Na záberoch je vidieť obrovskú ruskú raketu, ktorá preletela stropom domu a skončila zabodnutá v kuchynskom dreze.

Ďalšie video ukazuje špeciálny tím na zneškodňovanie bômb. Snažia sa zneškodniť raketu, ktorá je uložená v umývadle, dosť zvláštnym spôsobom. Hojdaním. Autor videa a majiteľ domu poďakovali tímu za pomoc. „Poď k nám, každý deň sa zabávame,“ dodal ironicky.

Jeden z komentujúcich potom s nadsázkou napísal, že pod umývadlom zrejme sedí bojovník práporu Azov. Ďalšia pripomienka pre zmenu naznačovala, že kuchyňa zrejme potrebuje denacifikáciu.

Hoci Rusko neustále vyhlasuje, že neútočí na civilistov, ale len na vojenské ciele, z Ukrajiny každý deň prichádzajú videá a fotografie, ktoré dokazujú pravý opak. Tento záznam je jedným z nich.

@pd05763Повезло,что ничего не взорвалось.

♬ Доброго вечора – Where Are You From – PROBASS ∆ HARDI

zdroj: dailymail.co.uk/

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com