ŠOKUJÚCE VIDEO! Muž zodvihol svoju manželku a bezcitne ju vyhodil z lode do vody!

V Indonézii sa odohral hrozivý prípad, keď bezpečnostná kamera na trajekte zachytila manžela, ako snaží vyhodiť svoju manželku z paluby do Sundského prielivu.

Na záberoch je vidieť, ako muž pristupuje k svojej manželke, ktorá si balí svoje veci, a odnáša ju k okraju lode. Na prvý pohľad to môže vyzerať ako romantický moment, no situácia sa dramaticky zmení, keď ju muž odrazu chce hodit do vody.

V zúfalej snaha uchrániť sa pred pádom do vody sa žena bráni kopaním nohami a následne sa jej podarí chytiť sa okraja lode. Je vidieť, že manžel stojí bezmocne a nevykazuje žiadne prejavy ľútosti. Našťastie cestujúci, ktorí boli v blízkosti, okamžite zareagovali a pomohli žene dostať sa naspäť na palubu.

Podľa miestnej polície rodina muža neoznámila tento incident, pretože sa obávali, že by to mohlo byť spôsobené jeho psychickým stavom. Muž sa totiž lieči na psychiatrii a rodina uviedla, že počul hlas, ktorý mu radil, aby svoju manželku hodil do mora. Tento hrozivý incident bol verejne zverejnený 24. februára miestnou políciou, a odvtedy vzbudzuje medzinárodnú pozornosť.

zdroj: the sun

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com