ŠOKUJÚCE VIDEO! Matka sledovala ako jej dieťa padá do päť metrov hlbokého kanála. Skočila za ním!

Túto chvíľu označila za jednu z najhorších vo svojom živote. Amy Blythová na prechádzke so synom musela zachraňovať vlastné dieťa z diery, keď sa pod ním zrútil poklop kanalizačnej šachty.

Existuje príslovie, že človek by nemal šliapať po kanáloch, pretože to prináša smolu. Po zhliadnutí videa možno zistíme ešte jeden dôvod, prečo to nie je dobrý nápad. Keď sa 23-ročná Britka Amy Blythová vybrala so svojím malým synom Theom na prechádzku do mesta, netušila, že zažije chvíle hrôzy.

Pri prechádzke ulicami Ashfordu v anglickom grófstve Kent sa jej syn okolo deviatej hodiny ráno vybral preskúmať poklop na chodníku. Keď sa na ňu postavil, otočila sa okolo svojej osi a malé dieťa spadlo do hlbokej diery odtoku.

Vydesená matka sa okamžite pustila do záchrany svojho syna, čo sa jej aj podarilo. Ale aj tak to pre ňu bola hrozná skúsenosť. „Netuším, ako sa mi to podarilo tak rýchlo zvládnuť, ale podarilo sa mi to,“ zveril sa Blyth agentúre AP.

Okamžite skočila za synom do kanála a položila ho na ulicu, potom sama vyliezla hore. Theo bola úplne omámená, začala kričať o pomoc. Čoskoro jej pomohla okoloidúca žena.

Prípad teraz vyšetruje súkromná spoločnosť Southern Water, ktorá je zodpovedná za zber a čistenie verejných odpadových vôd v Kente. Na prípad nasadila štyroch vyšetrovateľov a snaží sa zistiť viac. „Je neprijateľné, aby dieťa spadlo do kanalizácie,“ priznal hovorca spoločnosti.

zdroj: news.sky.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com