ŠOKUJÚCE VIDEO: Dráma po futbalovom zápase Trnavy. Poľský fanúšik na čerpacej stanici napadol muža!

Polícia v Trenčianskom kraji sa snaží nič nepodceňovať a preto v súvislosti s konaním futbalového zápasu FC Spartak Trnavy – Rakow Czestochowa, ktorý bol vyhodnotený ako rizikový, boli aj na území nášho kraja prijaté opatrenia na zabezpečenie verejného poriadku.
Príslušníci polície sa nachádzali v teréne aj v civile, pričom dozerali na správanie fanúšikov aj počas ich presunu po skončení zápasu.
Na čerpacej stanici, nachádzajúcej sa pri diaľnici D1, v katastrálnom území obce Sverepec, došlo k napadnutiu občana Slovenskej republiky poľským fanúšikom.
Na základe doterajších zistení, k útoku došlo tak, že skupina poľských fanúšikov sa zhromaždila pri vozidle so slovenským evidenčným číslom. Jeden z nich pristúpil k posuvným dverám vozidla, ktoré násilím otvoril, čím ich poškodil. Následne bezdôvodne fyzicky napadol muža sediaceho vo vozidle.
Bezprostredne po jeho útoku zakročili voči útočníkovi dvaja policajti v civile. Potom ako svoju príslušnosť k Policajnému zboru preukázali ústnym vyhlásení ,,polícia“ a služobným preukazom, vykonali proti útočiacemu mužovi služobný zákrok a obmedzili ho na osobnej slobode. Zvyšní poľskí fanúšikovia sa doslova z daného miesta rozutekali.
Útočník bol následne umiestnený v cele policajného zaistenia.
Polícia v Považskej Bystrici začala v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci prečinu Poškodzovanie cudzej veci v súbehu s prečinom Výtržníctvo.
Bližšie okolnosti a príčiny tohto prípadu, ktorého motívom mala byť fanúšikovská nevraživosť, budú predmetom ďalšieho vyšetrovania.
Správanie poľského fanúšika bolo zachytené aj na priloženom videu.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com