ŠOKUJÚCE VIDEO! Cestou do školy vodič autobusu stratil vedomie. Malý hrdina svojou duchaprítomnosťou zabránil tragédií!

Každý z nás sa aspoň raz za život ocitne v situácii, ktorá ho núti konať rýchlo a pohotovo.

Je veľmi ťažké v takej chvíli nespanikáriť a zachovať si chladnú hlavu. Veľakrát zlyhávajú dospelí, pretože nezvládnu tlak, ktorý je na nich kladený a šíria okolo seba paniku.
To, ale nie je prípad dvoch chlapcov, ktorí spolu s ostatnými žiakmi cestovali v školskom autobuse, keď sa pokojná jazda zmenila na boj o život.

Dôvodom, prečo sa školáci ocitli v tejto nezávideniahodnej situácii je skutočnosť, že vodič autobusu náhle stratil vedomie. Školáci zostali v šoku, až na jedného, ktorý ich všetkých zachránil. Vďaka jeho pohotovej reakcii sa zabránilo obrovskej katastrofe. Hneď ako chlapec zistil, že niečo nie je v poriadku, nečakal ani sekundu a rozbehol sa za nehybným telom vodiča.

Okrem toho, že prevzal riadenie autobusu do vlastných rúk, svoju statočnosť a nebojácnosť dokázal aj tým, že nezabudol na vodiča a snažil sa ho prebrať z bezvedomia.

Vzniknutá situácia nenechala chladného ani ďalšieho zo školákov, ktorý prišiel chlapcovi pomôcť. Vďaka ich odvahe a rýchlej reakcii bol zachránený nielen život vodiča, ale aj celej posádky. Vodičovi privolali záchranku, ktorá ho následne previezla do nemocnice. Za tento úžasný čin si zasluhujú obdiv všetkých ľudí, nie každý by reagoval takýmto spôsobom.

Neprehliadnite: Táto križovatka rozhádala na internete už mnoho ľudí. Poznáte jej právne riešenie? 90% ľudí to nevie!

Obzvlášť jedinečné je to, že záchrancom bolo dieťa. Chlapec sa stal právoplatne hrdinom, od ktorého sa môžu všetci ostatní učiť a brať si z jeho odvážneho správania príklad. Nepochybne táto udalosť bola pre deti ťažká a psychicky náročná, ale ich správanie vyvoláva pocity obdivu a úcty. Je úžasné ako deti vedia reagovať a zvládať situácie, ktoré by si možno mysleli, že nikdy nezažijú.

Pozrite si spomínané video:

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com