ŠOKUJÚCE: V štátnej limuzíne s Kollárom sa viezla aj bývalá finalistka Miss. Skončila v nemocnici!

Včera večer (24.10.) premiér Igor Matovič počas tlačovej konferencie informoval o vážnej dopravnej nehode predsedu parlamentu Borisa Kollára.

 

„Predseda parlamentu, ako druhý najvyšší ústavný činiteľ, mal vážnu dopravnú nehodu v Bratislave. Bol zranený spolu so svojím ochrankárom a vodičom. Držíme týmto trom ľuďom palce, aby mali čo najmenšie dosahy na svoje zdravie,“ vyhlásil Matovič.

Podľa oficiálnych informácií sa však zranili štyria ľudia. Traja muži a jedna žena.

„Predseda NR SR pán Boris Kollár bol prvotne prevezený do Nemocnice sv. Michala, kde absolvoval základné vyšetrenia. Aktuálne sa predseda parlamentu nachádza v Univerzitnej nemocnici na Kramároch v stabilizovanom stave a pri vedomí,“ informovala jeho hovorkyňa Michaela Jurcová

Rozsah zranení predsedu parlamentu Borisa Kollára stále nie je známy, podľa neoficiálnych správ si mal počas dopravnej nehody zlomiť krčný stavec.

Podľa informácií PLUS 7 DNÍ bola spolu s ním hospitalizovaná aj bývalá finalistka Miss Universe SR a dnes celebritná vizážistka Miroslava Fabušová. Tá by sa ako bežný civilista vo vládnom vozidle nachádzať nemala, keďže je určené na štátne účely.

Pre PLUS7DNÍ Fabušová potvrdila, že je v nemocnici: „Som na JIS-ke. Ťažko teraz hovoriť, aké sú prognózy,“

Prečo bola s Kollárom v aute, sa vyjadriť nechcela. „To nebudem komentovať,“povedala.

 

 

zdroj: plus7dní ,instagram/Mirka Fabus

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com