ŠOKUJÚCE: Tínedžeri našli v snehu novorodenca v krabici. Prežilo mráz -20 stupňov Celzia!

Minulý piatok našla skupina tínedžerov opustené novorodeniatko v krabici pri dedine Sosnovka neďaleko Novosibirska v Rusku. Teplota klesla na -20 stupňov Celzia, ale trojdňové dieťa ako zázrakom prežilo. Polícia teraz pátra po matke dieťaťa, ktorá čelí obvineniu z pokusu o vraždu maloletej osoby.

Päť tínedžerov sa minulý piatok prechádzalo vonku neďaleko dediny Sosnovka v Rusku. Na prechádzke si všimli v snehu škatuľu, do ktorej nahliadli a našli v nej novorodenca zabaleného do deky. Jeden z tínedžerov potom kontaktoval svojich rodičov a požiadal ich o pomoc.

Rodičia tínedžera vzali novorodené dievčatko do mestskej nemocnice. Tam ju lekár hneď po príchode vyšetril a zahrial ju jemným trením rúk a nôh. Keď sa zistilo, že dievčatko je zdravé, previezli ho do detskej nemocnice.
Podľa lekárov sa dievčatku darí dobre a je v poriadku. Rodičia tínedžerky si teraz chcú dievča adoptovať. Najprv však musia počkať, či sa úradom podarí nájsť jej príbuzných. Polícia už pátra po matke, ktorá čelí obvineniu z pokusu o vraždu maloletej osoby.

Zdroj: bbc.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com