Šokujúce! Skoro polovica Rusov si želá vojnu aj na Slovensku! Situáciu na Ukrajine podporujú

Prieskum ukrajinskej agentúry Active Group priniesol šokujúce výsledky. Vojnu na Ukrajine schvaľuje až 86,6 percent Rusov. Takmer 40 percent z nich by si želalo napadnutie aj našej krajiny.

Ukrajinská organizácia „Active Group“ s dlhoročnou tradíciou výskumom, ankiet a analýz vypracovala prieskum s niektorými zásadným zisteniami. Na základe informácií z otvorených zdrojov a histórie tejto skupiny sa nemáme dôvod domnievať, že by ich závery nemali byť objektívne.

Na základe prieskumu na reprezentatívnej skupine občanov Ruskej federácie vykonanom v dňoch 11.-14. marca bolo zistené:

➡️ 86,6% Rusov podporuje ruskú inváziu do ďalších krajín Európy

➡️ 75,5% Rusov podporuje myšlienku ďalšieho útoku smerom do Poľska

➡️ 48,9% Rusov podporuje rozšírenie vplyvu Ruska do krajín, ktoré kedysi tvorili ZSSR, pričom 40,4% podporuje vplyv smerom do krajín Varšavského paktu vrátane bývalého Československa

➡️ 39,6% Rusov podporuje ďalší útok do krajín bývalého Varšavského paktu, teda aj do bývalého Československa

Zdroj: https://activegroup.com.ua/2022/03/16/survey-says-86-6-of-russians-support-the-armed-invasion-of-russia-in-other-european-countries/

Z prieskumu, ktorý sa konal na reprezentatívnej vzorke občanov Ruskej federácie, vyplýva, že až 86,6 % Rusov podporuje ruskú inváziu do ďalších krajín Európy. Útok smerom do Poľska podporuje až 75,5 % Rusov.

Agentúra sa v prieskume, ktorý bol vykonaný 11. až 14. marca, pýtala aj to, či občania Ruskej federácie podporujú rozšírenie vplyvu Ruska do krajín, ktoré kedysi tvorili ZSSR. Až 48,9 % Rusov na túto otázku odpovedalo kladne.

zdroj: polícia SR

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com