ŠOKUJÚCA SPRÁVA! Iba 5-ročný chlapec napadol učiteľku a zbil ju do bezvedomia!

Učiteľka z južnej Floridy bola minulý týždeň prevezená do nemocnice po tom, ako ju napadol 5-ročný žiak, pričom zostala „omráčená“ a „nereagovala“, uviedli v pondelok úradníci.

Učiteľku našli záchranári „sedieť na zemi opretú o stenu“ a „vyzerala byť v mdlom stave“ na základnej škole Pines Lakes, asi 15 míľ juhozápadne od centra Fort Lauderdale, uvádza sa v značne redigovanej správe o incidente policajného oddelenia v Pembroke Pines.

Obeť bola „zjavne slabá a omámená“, schopná „pravidelne žmurkať a dýchať, ale v žiadnom okamihu nebola schopná hlasovo reagovať alebo prejavovať známky reakcie“, uvádza sa v správe.

Znepokojujúci incident sa začal, keď 5-ročného chlapca museli vyviesť z triedy pre „hádzanie vecí“ a „prehadzovanie stoličiek“, uviedla polícia.

Mladík bol odvedený do prázdnej miestnosti na „schladenie“, kde údajne došlo k útoku na učiteľa, uviedla polícia.

Učiteľka bola prevezená do nemocnice Memorial Regional Hospital v Hollywoode.

Hoci mladého podozrivého stále vyšetrujú pre možný „útok rukami, päsťou a nohami s priťažujúcimi okolnosťami“, je nepravdepodobné, že bude trestne stíhaný, povedal v pondelok pre NBC News hovorca polície.

Prokurátori by len ťažko dokázali, že tento 5-ročný chlapec mal schopnosť rozlíšiť dobro od zla, uviedol policajný predstaviteľ.

zdroj: nbcnews.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com