ŠOK! Študent medicíny sa zabil po tom, čo ho ponížili jeho kamaráti na sociálnych sieťach

Edward, medzi priateľmi známy ako Ted, mal pred sebou skvelú budúcnosť. 22-ročný študent študoval na univerzite vo Wales. Rád sa učil a taktiež hrával za rugby tím. Jeho rodina ho podporovala vo všetkom čo robil a vedela, že raz to so svojou pracovitosťou dotiahne ďaleko. No všetko sa zmenilo vo februári, keď sa spoluhráči rozhodli vystreliť si z Tedyho, no všetko to zašlo až príliš ďaleko.

Ted a jeho spoluhráči si často písali online cez správy v spoločnom čete, ktorý bol súkromný. Ted sa teda nebál písať o jeho intímnom vzťahu s jednou študentkou. Bohužiaľ jeho priatelia sa rozhodli, že porušia pravidlo, a tak celú túto konverzáciu zverejnili a správy poslali každému študentovi univerzite a taktiež aj dievčaťu, o ktorom Ted písal, čím ho totálne ponížili.

Ponížený a strachujúci sa Ted odišiel domov 10. februára a rozhodol sa spáchať samovraždu. Jeho rodina ho neskôr našla v lese za ich domom.

„Mal vzácnu schopnosť rozžiariť každú izbu s jeho širokým úsmevom, šticou blond vlasov a jeho špeciálnym šarmom,“ napísal o Tedovy jeho brat Max. „Ted sa kamarátil skoro s každým a vždy sa snažil pomôcť ľudom v núdzi. Bol príkladom človeka stelesňujúceho správne hodnoty, ktoré by mal mať každý z nás vo svojom srdci.“

Polícia naďalej vyšetruje príčinu Tedovej smrti. Jeho rodina sa na jeho počesť rozhodla vytvoriť organizáciu „GoFundMe. Plánujú investovať darované peniaze do projektov a fór zameraných na zabránenie opätovnému výskytu podobnej tragédie.

Odpočívaj v pokoji Ted, nezaslúžil si si takto zomrieť.

ZDROJprovidr.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com