ŠOK! Janko Kroner sa pokúsil o samovraždu! Skončil v nemocnici: Našťastie žije!

Informáciu ako prvý priniesol Nový Čas. „V dome v Žilinskom kraji, kde posledné obdobie žil, musela zasahovať záchranka. Janko bol prevezený do nemocnice,“ povedal denníku zdroj.

Podľa správy portálu ereport.sk sú však oveľa šokujúcejšie. Známy herec sa mal pokúsiť o samovraždu. Konkrétne 7. januára, no našťastie sa mu to nepodarilo. Aktuálne leží v nemocnici v Trstenej.

Herec Ján Kroner mal dlhodobo duševné problémy, s ktorými sa neraz liečil na psychiatrii. Aktuálne sa nachádza v rukách lekárov. „ Je hospitalizovaný v nemocnici v Trstenej na psychiatrickom oddelení,” potvrdil nám informáciu zdroj z polície. Podľa našich informácií žil herec v poslednom období v Dome sociálnych služieb v Lokci. Riaditeľka zariadenia Marcela Mušáková však bola skúpa na slovo. “Prepáčte, ale o našich klientoch neposkytujeme žiadne informácie, “ odpovedala

“Ešte pred štyrmi rokmi však jeho fanúšikovia videli nádej v jeho možný návrat. Objavil sa totiž v jojkárskej relácii Inkognito ako tajný hosť. Mnohí vtedy verili, že to je predzvesť toho, že sa hercovi podarilo problémy zažehnať.

Približne o dva roky neskôr našiel Kroner útočisko v jednom z bratislavských sociálnych služieb. Po niekoľkých mesiacoch sa umelec nasťahoval do synovho bytu v centre Bratislavy. No jeho zdravotný stav sa zhoršil a Janko musel byť opäť hospitalizovaný. Hercovi prajeme veľa zdravia!” uviedli Topky.sk

zdroj: topky.sk, cas.sk, ereport.sk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com