Smutný pes bol v útulku už dva roky, ale zrazu zacítil známy pach!

Pakita bola v útulku El Arca Animal Party v Mar Chiquita v Argentíne dva roky. Dobrovoľníci, ktorí ju našli, nemohli nájsť jej majiteľa. Jej šance nájsť nový domov sa zmenšovali, pretože už nebola najmladšia. Okrem toho na neznámom mieste neopísateľne trpela.

Dobrovoľníci sa však snažili nájsť pre Pakitu domov. Chceli ju odfotiť a zdieľať na Facebooku. Mysleli si, že rodiny ju budú chcieť, ale nebolo to ľahké. Keď sa snažili Pakitu odfotiť, vždy sa schovala. Fotografia však bola nakoniec zhotovená.

„Žena nám okamžite napísala, že pes patrí jej synovi a že muž ho už dlho hľadá.“ Ferreyra to povedal v rozhovore pre portál The Dodo. Žena povedala, že jej syn Ariel Naveira už nedúfal, že ju niekedy uvidí.

Na druhý deň prišiel do útulku muž, aby sa uistil, že Papita je naozaj jeho pes. Muž sa nezdal byť presvedčený. Keď ju odviedli k majiteľovi, nebola si istá, či je to on. Schovala sa za jedného z dobrovoľníkov, ale aj tak bola zvedavá. Nakoniec zacítila známu vôňu a môžete vidieť presný moment, keď si uvedomila, že je to on. Je to krásny moment, ktorý sa len tak nevidí. Bola taká šťastná, že začala štekať a radostne vrtieť chvostom.

Sme radi, že Pakita je späť doma! Pozrite si video. Podeľte sa o tento krásny okamih so svojou rodinou a priateľmi.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com