SMUTNÉ: Prišiel o svoju milovanú manželku a nenarodené dieťatko, kvôli opitému vodičovi

Prísť o najdôležitejšie osoby v živote je niečo nepredstaviteľné. Prísť o manželku a o nenarodené dieťa musí byť jedna z najťažších vecí, aké môžu milujúceho muža postretnúť. Manželka Kristyl Kinkale prišla o život cestou domov z práce. Rozhodla sa, že pôjde domov skôr, pretože bola v 36.týždni tehotenstva a necítila sa dobre. Bolel ju chrbát a povedala si, že radšej bude doma s deťmi a oddýchne si.

Počas jazdy domov telefonovala so svojím manželom, ktorý bol akurát na služobnej ceste. Počas telefonátu sa stalo niečo, čo muža odrovnalo. Do Kristyl narazilo auto v rýchlosti 135kh/h. Jej manžel všetko, čo sa dialo v aute počul. Brzdy, krik, paniku. Sám kričal a cítil sa bezradný, pretože bol od svojej ženy vzdialený 700 km.

Požiarne autá sa snažili Kristyl dostať z horiaceho auta. Mužovi po cca 15 minútach povedali, že jeho žena dýcha a je prevážaná do nemocnice. V nemocnici musela Kristyl podstúpiť cisársky rez, pri ktorom jej dieťatko bohužiaľ prišlo o život. Sama Kristyl na tom bola veľmi zle a napriek tomu, že podstúpila operácie a odobrali jej aj slezinu, jej vnútorné krvácanie bolo príliš silné a nedalo sa zastaviť.

Jej manžel sa k nej dostal po 12 hodinách od tragickej nehody a ako prvé ho čakala správa, že ich dcérka prišla pri cisárskom reze o život. Po tejto zdrvujúcej správe sa musel rozhodnúť o ďalšej najťažšej veci v jeho živote. Keďže jeho manželka nemala šancu na prežitie, musel rozhodnúť o jej odpojení z prístrojov. Bol plný žiaľu a prežíval obrovskú stratu. So svojou manželkou prežil celých 13 rokov života a bola preňho najdôležitejším človekom v jeho živote. Nečakane a bez akejkoľvek prípravy ostal sám so svojimi štyrmi deťmi. Nedokázal si predstaviť, ako túto obrovskú stratu svojim deťom oznámi.

Keď sa tento muž dostal z prvotnej fázy obrovského šoku, začalo ho zaujímať, kto zobral život jeho manželke a nenarodenej dcérke. Išlo o chlapa, ktorý sadol do auta opitý a išiel rýchlosťou 135 km/h. Aj keď tento muž zabil ženu a nenarodené dieťa, ktoré však už bolo fungujúcim človekom, bol prepustený na kauciu.

Okrem toho, že bol tento muž opitý, nenašla sa v ňom ani štipka ľudskosti pri nehode, ktorú spôsobil. Počas toho, ako Kristyl zachraňovali z horiaceho auta, on si natáčal video vo svojom aute a zranenej tehotnej žene sa ani nepokúsil pomôcť. Manžela nebohej Kristyl sa táto správa veľmi dotkla a mužovi, ktorý spôsobil nenapraviteľnú katastrofu v ich rodine zanechal odkaz.

„ Pán Forestal, zažil som obrovskú stratu. Vašou vinou z tohto sveta odišla moja milovaná manželka spolu s mojou nenarodenou dcérkou, ktorá mala celý život pred sebou. Nedokážem pochopiť, ako ste sa nemohli ani len pokúsiť o záchranu ich životov. Najprv som bol nesmierne nahnevaný a sklamaný, mal som v sebe hnev voči vám, no teraz vás ľutujem. Ľutujem aj vašu rodinu, že má pri sebe niekoho tak necitlivého a neľudského, ako ste vy. Bolo vám prednejšie uverejňovanie videa na Facebooku, ako záchrana dvoch nevinných životov. Zrazu mi prišlo ľúto toho, aký prázdny život vediete. Sú vám prednejšie veci a virtuálny život, pred realitou a pred reálnymi ľuďmi.

Kvôli vašej apatii a ľahostajnosti zomreli dve nevinné osoby, ktoré som miloval. Žena, ktorá bola matkou štyroch detí a jedného, ktoré zomrelo pri nehode tiež. Práve kvôli vášmu rozhodnutiu sadnúť si za volant v opitom stave už nikdy neuvidím svoju ženu a nikdy neuvidím vyrastať svoju dcérku. Nebolo to ich rozhodnutie, no napriek tomu prišli o život. Aj keď ste celej našej rodine spôsobili obrovskú bolesť a stratu, dúfam, že si uvedomíte svoj neľudský čin. Dúfam, že práve vo väzení budete mať dosť času popremýšľať nad sebou a nad dôležitými hodnotami v živote. Taktiež verím, že sa zmeníte a urobíte niečo, čo bude pre náš svet významné a pomôže to urobiť svet lepším miestom pre život.“

Muž, ktorý sa rozhodol zdieľať tento odkaz tak urobil aj kvôli tomu, aby sa pokúsil otvoriť oči každému, kto si už niekedy za volant sadol v opitom stave. Napriek tomu, že je plný žiaľu a smútku sa snaží upozorniť ľudí na to, aké obrovské riziko v takých situáciách hrozí.

ZDROJdailymail.co.uk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com