SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrela známa herečka a speváčka. Mala len 34 rokov!

Vo veku 34 rokov zomrela muzikálová herečka a speváčka Petra Březinová Vašková. V sobotu večer to oznámilo pražské Divadlo Broadway, kde mladá herečka pôsobila.

„Zarmútila nás správa, že naša skvelá a vždy pozitívne naladená kolegyňa Petra Březinová Vašková bude hrať svoje muzikálové úlohy na divadelných doskách v oblakoch,“ uviedlo Divadlo Broadway na Facebooku.

Pracovníci divadla pripomenuli, že Vaškovú mohli diváci pravidelne vidieť v muzikáloch Mydlový princ, Tulák a Kvet mandragory.

Na mladú umelkyňu si spomenuli aj jej kolegovia, ako informoval server Super.cz. „Bola to večne usmievavá, pozitívna dievčina, ktorá tu mala byť. Je strašne ťažké o tom hovoriť, je to tak blízko. Nikto nepozná deň ani hodinu, kedy to príde. Pamätám si, že sa nedávno vydala, mala celý život pred sebou,“ povedala pre Super.cz Elis Ochmanová.

„Ešte v decembri sme spolu skúšali, mali sme oprášenie Snehovej kráľovnej, kde sme spoločne vystupovali. Naznačovala, že je chorá, ale nedalo sa to povedať. Na javisku bola stopercentná. Som šokovaná,“ dodala.

 

zdroj: super.cz 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com