SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 18 rokov tragicky zahynul úspešný športovec! Osudným sa mu však stala autonehoda!

Mal veľké sny a celý život pred sebou. Ale vychádzajúca boxerská hviezda Ali Tazeem už nikdy nevstúpi do ringu proti žiadnemu súperovi. Jeho život vyhasol za tragických okolností pri autonehode v Anglicku. Sú to len tri týždne, čo Ali podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu, ďalší dôležitý míľnik v jeho sľubnej kariére…

Len pred niekoľkými týždňami sa Ali Tazeem tešil zo svojej prvej profesionálnej zmluvy. Namiesto toho, aby sa s rodinou a priateľmi podelil o radosť z ďalších veľkých krokov na ceste za svojím snom, musí teraz riešiť pohreb. Smiech a radosť tak vystriedali slzy a smútok nad smrťou, ktorá mladého boxera zastihla na ceste.

Podľa britských médií Aliho život vyhasol pri autonehode, pri ktorej sa zrazilo auto s autobusom. Tragická nehoda sa stala v nedeľu v skorých ranných hodinách. Úmrtie neskôr potvrdil na svojom konte na Twitteri boxerský promotér Sam Jones.

„Dnes ráno som sa zobudil a dozvedel som sa, že Ali Tazeem zomrel vo veku 18 rokov. Nemôžem tomu uveriť, ani to nedokážem poriadne spracovať. Práve včera sme sa rozprávali o tom, ako sa chystá začať svoju profesionálnu kariéru. Myslím len na Aliho a jeho milovanú rodinu,“ napísal Jones. Neskôr na svoj profil pridal ďalšie texty a videá, v ktorých sa objavil mladý šampión.

„Ali bol talentovaný mladý muž, ktorý mal vo svojich 18 rokoch celý život pred sebou. Ali bol začínajúcou superhviezdou, a hoci box nemá význam, postaráme sa o to, aby Aliho meno žilo ďalej pre neho a jeho milovanú rodinu. Odpočívaj v pokoji, mladý šampión,“ poznamenal zdrvený promotér.

Napriek tomu, že bol Ali veľmi mladý, zanechal za sebou už celý rad úspechov. Po tom, čo zažiaril v amatérskych súťažiach, kde v 51 zápasoch získal 15 zlatých medailí, sa z neho stala veľká osobnosť. V týchto zápasoch prehral iba šesťkrát.

zdroj: thesun.co.uk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com