SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku 81 rokov ZOMREL legendárny herec, podľahol komplikáciám po operácii!

Vo veku 81 rokov zomrel herec Howard Hesseman. Smutnú správu oznámila na sociálnych sieťach jeho kolegyňa zo Saturday Night Live Laraine Newman (69) a neskôr ju potvrdil aj jeho manažér. Českí diváci si Hessemana môžu pamätať ako Petea Lassarda z Policajnej akadémie.

Howard Hesseman zomrel v Los Angeles a podľa jeho manažéra Robbieho Kassa jeho smrť súvisela s komplikáciami po operácii hrubého čreva, ako uviedol pre americký časopis Hollywood Reporter. Podľa hercovej manželky Caroline Ducrocqovej bol pre tieto komplikácie hospitalizovaný od 5. januára a ona bola prítomná pri jeho smrti a držala ho za ruku.

Českí diváci si Howarda Hessemana pamätajú z Policajnej akadémie ako Petea Lassarda, ale zahral si aj množstvo iných úloh. Okrem filmov dostával najmä menšie úlohy v známych seriáloch ako Miami Vice, Dr. House, Agent Clear, To je vražda, napísala a Anatómia lži. Naposledy si zahral v roku 2016 v akčnej komédii Wild Oats.

„Odpočívaj v pokoji, Howard Hesseman. Prežili sme spolu veľa krásnych chvíľ. Smiali sme sa a bavili sme sa. Bože, to bolí,“ napísala na sociálnej sieti hercova kolegyňa zo Saturday Night Live Laraine Newman.

Howard Hesseman sa svojej kariére venuje od 60. rokov 20. storočia, odvtedy sa objavuje vo filmoch, televíznych programoch a seriáloch. Napriek tomu si našiel čas na lásku, v roku 1974 sa rozviedol s herečkou Catherine Maison a o 15 rokov neskôr sa oženil s Caroline Ducrocq. Ani s jednou zo svojich manželiek nemal deti, na tomto svete zostala len Caroline.

 

 

zdroj: forbes.com

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com