SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 76 rokov zomrel známy herec. Hral v desiatkach známych filmov!

Vo veku 76 rokov zomrel v New Yorku americký herec Paul Herman. Hral v desiatkach známych filmov a v seriáli Sopranovci.

„Sme hlboko zarmútení stratou nášho milovaného Paula Hermana,“ oznámil jeho agent. Dodal, že bude chýbať všetkým, ktorí ho poznali, a vždy si ho budú pamätať pre jeho smiech a odvážneho ducha.

Paul Herman, ktorý sa narodil v roku 1946 v Brooklyne, sa začal výraznejšie presadzovať vo filme v 80. rokoch. Hneď po komédii Easy Money prišli slávne filmy ako The Cotton Club a Once Upon a Time in America.

Viackrát spolupracoval s režisérom Woodym Allenom, napríklad na filmoch Purpurová ruža z Káhiry, Zlatý vek rádia, Mocná Afrodita a Výstrely na Broadwayi.

Martin Scorsese ho obsadil do filmov Farba peňazí, Mafiáni s Robertom De Nirom a neskôr do filmu Kasíno.

Zahral si aj v hudobnej dráme Scotta Coopera Crazy Heart a nedávno vo veľmi známom oscarovom filme Terapia láskou režiséra Davida O. Russella.

Naposledy ho Martin Scorsese obsadil do mafiánskej retro drámy The Irishman z roku 2019. Herman sa pravidelne objavuje vo veľkých amerických produkciách, ale hlavné úlohy sa mu vyhýbajú.

V televízii sa preslávil v seriáloch ako Rodina Sopranovcov, Vincentov svet a Miami Vice.

zdroj: tmz.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com