SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku 74 rokov zomrel LEGENDÁRNY spevák a herec, príčina smrti zatiaľ nie je známa!

Meat Loaf, vlastným menom Marvin Lee Aday, zomrel 20. januára vo svojom rodinnom dome. Príčina smrti zatiaľ nie je známa. Správu o hudobníkovej smrti potvrdil jeho agent. 

„Vieme, ako veľa pre mnohých z vás znamenal, a veľmi si vážime všetku lásku a podporu. Teraz prežívame obdobie smútku nad stratou takého inšpiratívneho umelca a krásneho človeka,“ uviedla rodina Meat Loafa vo vyhlásení.

Spevák z Dallasu sa preslávil najmä albumom Bat Out Of Hell, ktorý patrí medzi 10 najpredávanejších albumov všetkých čias spolu s albumami Michaela Jacksona, Whitney Houston a Eagles.

Koncom 70. a v 80. rokoch vydal niekoľko ďalších albumov vrátane Dead Ringer a Midnight At The Lost And Found.

V 90. rokoch sa jeho hit I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That) stal najpredávanejším singlom v Spojenom kráľovstve v roku 1993 a získal zaň cenu Grammy.

Na filmovom plátne si zahral napríklad Eddieho v muzikáli The Rocky Horror Picture Show z roku 1975, vyhadzovača Tinu vo filme Waynov svet z roku 1992 a po boku Brada Pitta kulturistu Roberta Paulsena v Klube bitkárov z roku 1999.

Meat Loaf počas svojej kariéry prekonal niekoľko chorôb a hlavne zranení. V roku 1978 si pri skoku z pódia v kanadskej Otawe zlomil nohu a turné dokončil na invalidnom vozíku.

Dvakrát dokonca skolaboval na pódiu. Prvýkrát v roku 2011 v Pittsburghu, potom počas koncertu v Kanade. O tri roky neskôr si hviezda zlomila kľúčnu kosť pri páde z pódia počas rozhovoru v Texase.

zdroj: nytimes.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com