SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 72 rokov zomrel obľúbený komik! Osudným mu bolo celkové zlyhanie organizmu!

Zomrel komik Josef Alois Náhlovský (†72). Podľa informácií portálu Blesk.cz podľahol celkovému zlyhaniu organizmu, ale jeho smrť bola nečakaná! Iróniou je, že ako celoživotný hypochonder sa celý život sťažoval na svoje zdravie.

Informáciu o krátkej a ťažkej chorobe komika potvrdila ČTK. Na sociálnej sieti reagoval aj Karel Šíp (76). „Svet bude opäť o niečo smutnejší. Zomrel Pepa Náhlovský. Môj priateľ, môj partner, nech je pre teba nebo ľahké. Budeš nám veľmi chýbať,“ napísal. Podľa webovej stránky Sedmička bol umelec tri týždne v umelom spánku.

Rodina tiež vydala oficiálne vyhlásenie. „V mene najbližšej rodiny Vám oznamujeme, že dnes, 7. apríla 2022, vo veku 72 rokov zomrel po krátkej ťažkej chorobe, s ktorou statočne bojoval, pán Josef Alois Náhlovský. Budeme vás informovať o spôsoboch, akými sa budete môcť s Pepom rozlúčiť. Ďakujeme, že ste mu dnes vzdali tichú poctu. Rodina vopred ďakuje za rešpektovanie nášho súkromia,“ uviedla v mene rodiny Veronika Záhorská.

Josef Alois Náhlovský vyštudoval Pedagogickú fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v odbore čeština-dejepis. Populárne duo tvoril s kolegom Josefem Mladým. Spolupracoval tiež s Karlem Šípem a Petrom Novotným.

zdroj. blesk.cz

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com