SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 71 rokov zomrela hviezdna herečka. Prehrala svoj krátky boj s rakovinou!

 Po krátkom boji s rakovinou zomrela v pondelok Kirstie Alleyová, dvojnásobná držiteľka ceny Emmy, ktorá sa preslávila úlohou v seriálovom hite „Na zdravie“. Mala 71 rokov.

Smrť Alleyovej potvrdil jej zástupca a jej deti vo vyhlásení, ktoré zverejnili na jej oficiálnom účte na Twitteri, a v ktorom sa uvádza, že herečka zomrela v Moffitt Cancer Center na Floride.

„Všetkým našim priateľom široko-ďaleko po celom svete … so zármutkom oznamujeme, že naša neuveriteľná, divoká a milujúca matka zomrela po boji s rakovinou, ktorú objavili len nedávno,“ uviedli True a Lillie Parkerovci vo vyhlásení.

„Bola obklopená svojou najbližšou rodinou, bojovala s veľkou silou a zanechala nám istotu, že jej radosť zo života nikdy nekončí a že ju čakajú akékoľvek dobrodružstvá. Taká ikonická, aká bola na plátne, bola ešte úžasnejšou matkou a babičkou.“

Alleyová sa presadila ako Rebecca Howeová v sitkome NBC „Cheers“, v ktorom hrala od roku 1987 do roku 1993 a za ktorý v roku 1991 získala cenu Emmy a Zlatý glóbus. Druhú Emmy získala v roku 1994 za televízny film „Davidova matka“.

Alley si tiež zahrala po boku Johna Travoltu vo filmovej komédii „Pozri, kto to hovorí“ z roku 1989 a jej dvoch pokračovaniach.

„Kirstie bola jedným z najvýnimočnejších vzťahov, aké som kedy mal,“ uviedol Travolta na Instagrame spolu s fotografiou herečky v bielych šatách. „Milujem ťa, Kirstie. Viem, že sa ešte uvidíme.“

V rokoch 1997 až 2000 hrala hlavnú úlohu v sitkome „Veronikina skriňa“ a získala nominácie na Zlatý glóbus a Emmy.

Neskôr sa zúčastnila súťaží „Dancing with the Stars“ a „The Masked Singer“.

zdroj: reuters.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com