SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 41 rokov zomrel spevák zo SuperStar: Našli ho mŕtveho v byte!

Darius Campbell Danesh, účastník súťaže Pop Idol a hviezda viacerých muzikálov na West Ende, zomrel vo veku 41 rokov, oznámila jeho rodina.

Campbell Danesh bol podľa vyhlásenia jeho rodiny nájdený 11. augusta vo svojom byte v Rochesteri v Minnesote bez reakcie. Príčina smrti zatiaľ nie je známa.

„S veľkým zármutkom oznamujeme, že Darius Campbell Danesh zomrel,“ uviedli vo vyhlásení. „Príčina jeho náhleho úmrtia je v tejto fáze neznáma, zatiaľ čo pokračujú lekárske vyšetrenia. Prosíme vás, aby ste v tomto čase láskavo rešpektovali naše želanie o súkromie, kým sa vyrovnávame s tragickou stratou nášho syna a brata.“

Campbell Danesh sa narodil v Glasgowe škótskej matke a iránskemu otcovi, prvýkrát sa objavil v talentovom formáte Popstars pred dvomi desaťročiami a potom skončil tretí v prvom britskom Pop Idole na ITV za Willom Youngom a Garethom Gatesom, čím si získal fanúšikov v hitovom formáte, ktorý ho dostal na mapu.

Nasledoval singel „Colourblind“, ktorý sa stal číslom 1, a jeho debutový album Dive sa dostal do top 10 v Spojenom kráľovstve. V roku 2004 vydal ďalší album Live Twice.

Campbell Danesh sa potom preslávil ako hviezda West Endu, kde účinkoval v hrách ako Guys and Dolls, Chicago, Funny Girl a Gone with the Wind. V roku 2017 takmer zomrel po tom, čo sa napil odpadovej vody z rieky Temže a nakazil sa meningitídou.

V roku 2011 sa oženil s kanadskou herečkou Natashou Henstridge, o dva roky neskôr sa rozviedli.

 

zdroj: leaderlive.co.uk

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com