SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 37 rokov zomrela úspešná herečka. Prehrala BOJ S RAKOVINOU!

Herečka Marnie Schulenburgová zomrela na metastázujúcu rakovinu prsníka v štvrtom štádiu. Mala 37 rokov.

Americká herečka Marnie Schulenburgová podľahla vo veku 37 rokov zákernej rakovine prsníka, ktorú jej lekári diagnostikovali pred dvoma rokmi. Už vtedy bola choroba v štvrtom štádiu. V utorok odišla na večnosť v Bloomfielde v New Jersey po boji s chorobou, ktorá jej metastázovala ďalej do tela.

Herečka bola známa najmä vďaka práci v telenovelách, najmä vďaka svojej postave Jo Sullivanovej v telenovele As The World Turns na stanici CBS, ale aj v seriáloch The Young and the Restless, The Edge of Impossible a Alpha House.

Zanechala po sebe dvojročnú dcérku Codu, ktorej venovala aj svoj posledný dojímavý status na Instagrame, ktorý napísala 8. mája.

„Nebolo zaručené, že budem doma na Deň matiek. V piatok neskoro večer ma prepustili, ale musel som ísť domov s kyslíkovou maskou. Nie je ideálne byť 38-ročnou matkou, ktorá potrebuje na prežitie kyslíkovú bombu. Chcem byť pre ňu silná a krásna. Chcem jej ukázať, ako sa pohybovať po tomto svete so súcitom, silou, energiou, humorom a radosťou, tak ako to kedysi ukázala moja mama mne,“ stálo okrem iného v srdečnom statuse k fotografiám s dcérou a jej mamou.

Otcom malého Codyho je herečkin dlhoročný partner a herecký kolega Zack Robidas. Marnie zomrela štyri dni pred svojimi 38. narodeninami.

 

zdroj: hollywoodreporter.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com