SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku 31 rokov zomrel známy herec! Úmrtie vyšetruje polícia!

Fanúšikovia populárneho televízneho seriálu The Walking Dead zažili šok. Policajti vyšetrujú smrť 31-ročného herca Mosesa J. Moseleyho, ktorého v stredu našli bez známok života v Georgii. 

Keď sa herec niekoľko dní neozval svojej rodine, jeho najbližší po ňom vyhlásili pátranie. Tá bola v stredu odvolaná. Moseleyho mŕtve telo sa našlo v oblasti Hudson Bridge v meste Stockbridge v štáte Georgia, uvádza webová stránka Mirror.

Policajti okamžite začali vyšetrovanie s cieľom zistiť, ako sa známy herec ocitol v tejto oblasti a za akých okolností zomrel. Predpokladá sa, že 31-ročný Moseley podľahol strelným zraneniam. Je tiež možné, že spáchal samovraždu. „Každý, kto ho poznal, ho mal rád. Vždy mal v očiach jasné svetlo,“ uviedla vo vyhlásení jeho manažérka Tabatha Minchewová.

Moseley sa do povedomia slovenských divákov dostal vďaka svojej úlohe vo veľmi úspešnom televíznom seriáli The Walking Dead. V rokoch 2012 až 2015 ho fanúšikovia mohli sledovať po boku hlavnej postavy Michonne, ktorá ho ako zombie vodila spútaného. Jeho herecká kariéra sa nezastavila pri postapokalyptických dielach. Objavil sa aj v sérii Watchmen a vo filme Hunger Games Catching Fire.

Keď sa fanúšikovia dozvedeli o jeho smrti, na sociálnych sieťach sa začali šíriť sústrastné správy a spomienky na herca. „Je to také smutné. Úprimnú sústrasť rodine a našej TWDFamily,“ napísal jeden z fanúšikov s odkazom na seriál. O spomienku sa podelili aj správcovia oficiálnej webovej stránky seriálu The Walking Dead, ktorí k jeho fotografii dodali: „Naše myšlienky a modlitby sú s naším členom TWDFamily Mosesom J. Moseleym.“

 

zdroj: ign.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com