SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 30 rokov zomrela známa influencerka. Jej posledný príspevok bol plný nádeje!

Španielke Patricii Riteovej diagnostikovali pred 4 rokmi rakovinu kože.

Odvtedy toto dievča bojuje so zákernou chorobou ako levíča. Svoj boj zdokumentovala na TikToku a Instagrame, kde ju sledujú státisíce ľudí. Žiaľ, ťažký boj s rakovinou prehrala a naposledy vydýchla vo veku len 30 rokov. Z jej najnovšieho príspevku na Instagrame mi behá mráz po chrbte.

Patricia Rite bola známa influencerka, ktorá svoj boj s rakovinou kože zdokumentovala na sociálnych sieťach. Ako potvrdila jej rodina, dievča, žiaľ, 16. apríla 2023 prehralo svoj životný boj.

„Patricia nás opustila. Jej rodina a príbuzní žiadajú o úctu a súkromie počas tohto ťažkého obdobia. Ďakujeme všetkým, ktorí jej v tomto období poskytli podporu a lásku,“ uviedli Patriciini blízki vo verejnom vyhlásení.

Keď Patricii Riteovej pred 4 rokmi lekári diagnostikovali rakovinu kože, rozhodla sa začať dokumentovať svoj príbeh na sociálnych sieťach. Na TikToku a Instagrame zdieľala povzbudivé, ale aj bolestivé príspevky, ktoré sledovali státisíce ľudí z celého sveta.

Jej príspevky však neboli len o jej boji s rakovinou. Ako influencerka sa venovala aj móde a líčeniu. Patricia Rite zverejnila svoj posledný príspevok na sociálnych sieťach 5. apríla 2023, len 11 dní pred svojou smrťou.

„Prijali ma do nemocnice, pretože som zvracal a všetko ma bolelo. Cítila som sa hrozne, dnes sa cítim o niečo lepšie. Od včera som nezvracal, začal som jesť. Cítim sa lepšie, takže ideme ďalej, krok za krokom,“ napísala Patrícia vo svojom poslednom príspevku, z ktorého mi pri spätnom pohľade behá mráz po chrbte.

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) zomrie každý rok na svete 48 000 ľudí na melanóm a 12 000 na iné druhy rakoviny kože. Práve Patricia Riteová využila svoj vplyv na sociálnych sieťach na šírenie povedomia o tejto zákernej chorobe. Uctime si jej pamiatku!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patricia Rite (@patricia_rite)

Zdroj: Dailymail.co.uk/

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com