SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 23 rokov po páde z koňa zomrela finalistka Miss Universe

Svet modelingu zasiahla veľmi smutná správa. Austrálska modelka a finalistka Miss Universe Sienna Weirová zomrela po páde z koňa. Toto krásne dievča, ktoré malo celý život pred sebou, malo len 23 rokov.

Sienna Weirová zomrela po páde z koňa v rodnej Austrálii. K tejto tragickej nehode došlo 2. apríla 2023, keď bola so svojím koňom na ceste na tréning skokov. Dievča následne ležalo niekoľko týždňov v kóme.

Jej zranenia však boli také fatálne, že im podľahla vo štvrtok 4. mája 2023 v nemocnici Westmead v austrálskom Sydney. Podľa denníka The Sun bola kráska odpojená od prístrojov, ktoré  umelo udržiavali jej základné životné funkcie.

Správa o smrti 23-ročnej Sienny Weirovej šokovala celú Austráliu. Za finalistkou Miss Universe Austrália 2022 smúti jej rodina, priatelia, fanúšikovia a svet modelingu. Jej smrť v takom mladom veku naozaj nikto nečakal.

Modelkina zastupujúca agentúra Scoop Management potvrdila smutnú správu na Instagrame. „Navždy zostane v našich srdciach,“ napísala pod spomienkové video zostavené z fotografií Sienny Weirovej.

K správe o smrti 23-ročnej krásky sa vyjadril aj jej priateľ Tom Bull. „Milovali sme ju nekonečnou láskou,“ povedal zdrvený pre The Sun. Obrovské množstvo kondolencií zaplavilo aj účty modelky na sociálnych sieťach. „Nebo dnes dostalo toho najkrajšieho anjela. Bude mi na tebe chýbať všetko. Sienna, milujem ťa,“ odkázal modelke jeden z priateľov na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sienna Weir (@sienna_weir)

Zdroj: People.com, The-sun.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com