SMUTNÁ SPRÁVA! Šokujúca smrť len 32-ročnej herečky. Podľahla neočakávanému náhlemu ochoreniu!

Mladá umelkyňa a hviezda filmu Trojuholník smútku, oceneného v Cannes, zomrela vo veku iba 32 rokov na následky rýchlej a nečakanej choroby. Podľa iných zdrojov herečka dostala zápal pľúc spojený s ťažkou sepsou. Skončila v starostlivosti lekárov v newyorskej nemocnici, ktorí ju však nedokázali zachrániť. Správu potvrdil portál Deadline.

Juhoafrická modelka a herečka Charlbi Deanová v pondelok nečakane zomrela v newyorskej nemocnici vo veku iba 32 rokov. O tragickej udalosti informoval jej brat Alexi Jacobs Kriek prostredníctvom básne.

Podľa jeho vyhlásenia Dean podľahol „nečakanej náhlej chorobe“, žiadne ďalšie podrobnosti ani príčiny smrti Kriek neuviedol.

Ešte pred štyrmi mesiacmi sa Dean radovala zo zasnúbenia so svojím priateľom, modelom Lukom Chaseom Volkerom, ktorý ju požiadal o ruku na tej istej manhattanskej ulici, kde sa pred štyrmi rokmi prvýkrát pobozkali.

So svojím o šesť rokov mladším snúbencom žije striedavo v Hollywood Hills, New Yorku a v rodnom Kapskom Meste.

Charlbi si zahrala vo filmoch Black Lighting, An Interview with God a v komédii Donovana Marsha Spud.

Jej poslednou hlavnou úlohou bola modelka a influencerka Yaya v satirickej komédii Trojuholník smútku, ktorú diváci prijali veľmi dobre. Charlbi sa v každodennom živote venuje aj modelingu.

zdroj: deadline.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com