Slovenka Alena: „Chcem vidieť ten mraziaci box ako doňho vkladajú mŕtvoly,“ Polícia ju posiela pomáhať do nemocnice v Nitre!

Nápor pacientov nemocnica v Nitre nezvláda a preváža ich aj do iných krajov.

Polícia vo svojom profile Hoaxy a podvody – Polícia SR upozorňuje na dezinformácie o situácii šírenia sa koronavírusu v Nitre. V tejto súvislosti zdôrazňuje, že situácia v Nitre je mimoriadne vážna. Nápor pacientov nemocnica v Nitre nezvláda a preváža ich tak aj do iných krajov. Polícia oddnes sprísnila aj kontroly dodržiavania prijatých opatrení.

Vyššie počty úmrtí vo vianočnom čase v porovnaní s rokmi predtým hlásia aj pohrebné služby. Mesto Nitra z tohto dôvodu pre nedostatok boxov pre zosnulých muselo k jednému z cintorínov pristaviť prenajatý chladiaci príves. Jedna z používateliek sociálnej siete, pani Alena, na ktorú upozorňuje polícia vo svojom statuse, chce „vidieť, ako doň vkladajú telá zosnulých“. Spochybňuje tak pravdivosť a celkovú závažnosť aktuálnej situácie.

Polícia v tejto súvislosti pripomína, že Fakultná nemocnica v Nitre súrne potrebuje dobrovoľníkov, a to aj na pomocné sanitárske práce. „Ak pani Alena neverí na koronavírus, tu je pre ňu ponuka ako stvorená,“ uviedla polícia.

 

NEMOCNICA V NITRE MELIE Z POSLEDNÉHO, KREMATÓRIÁ SÚ PLNÉ A CHLADIACI PRÍVES JE UŽ V PREVÁDZKE: ALENA VŠAK POŽADUJE IBA…

Uverejnil používateľ Hoaxy a podvody – Polícia SR Utorok 5. januára 2021

 

zdroj: SITA, Hoaxy a podvody – Polícia SR

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com