Slovákovi zomrela na koronavírus stará mama: DRSNÝ ODKAZ vláde a premiérovi Matovičovi!

Na známej facebookovej stránke „Nekŕmte nás odpadom“ bol uverejnený príspevok Slováka, ktorému zomrela babka na Covid-19.

V sobotu (20. februára) mu na následky pandemického ochorenia Covid-19 skonala stará mama, pričom  bola v nemocnici, opustená, sama.

Jeho status prinášame v plnom znení:

Dnes mi zomrela babi. Napriek tomu, že sme sa naozaj všemožne snažili, Covid-19 si ju našiel. Zomrela v nemocnici, opustená, sama. Dnes dokonca zomrel aj poslanec parlamentu a ďalšia takmer stovka ľudí.
Spomínam si na prvú vlnu pandémie, ako sme sa prelakli, ked číslo novonakazených presiahlo za deň prvý krát 80. Počet obetí sme rátali na jedne ruke. Dnes nás už nijak nevyruší keď čítame, že sú to denne tisícky novonakazených, že už umrelo na Slovensku viac ľudí, ako má napríklad okresné mesto Ilava. Ľudská tragédia sa zmenila na štatistiku.
Budem úprimný, volil som OĽaNO a dnes viem, že to bola obrovská chyba, ktorá stála moju babi život. Táto vláda nevyužila leto, nezabezpečila trasovanie, neposilnila personálny stav úradov verejného zdravotníctva, nepripravila naše nemocnice.
Ponúka nám hádky a testovanie, ktoré, ako sa zdá, viac škodí ako pomáha. Sme aktuálne najhorší na svete a oni sa nám smejú do ksichtu, keď povedia, že minister zdravotníctva nemá prečo odstupovať. Slovensko prehráva boj s Covidom najmä preto, že pri svojich rozhodnutiach nepočúva odborníkov, ale premiéra, ktorý ako vždy potrebuje konflikt. Raz so Sulíkom, teraz s Remišovou. Spolieha sa na improvizáciu, lebo tá mu v politike doposiaľ stačila. Manažovanie epidémie však potrebuje odbornosť, tá sa intuíciou riadiť nedá.
Odpočívaj v pokoji babi a prepáč, že som dopustil, aby Slovensko v najkritickejšej chvíli v jeho novodobých dejín riadil človek, ktorý si myslí, že jeho názor je viac ako vedecký fakt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com