Slovák sa s inzerátom svojho auta vyhral tak, že vás jeho predajný príspevok zaručene rozosmeje!

Dnes vám prinášame opäť inzerát zo stránky bazos.sk, ktorý zaručene zlepší váš deň. Po Sergejovi, prichádza na scénu auto Flinston, odkazujúce na populárnu rodinu Flinstonovcov, žijúcich v praveku.

Ich jednoduchý a primitívny spôsob života sa logicky prejavuje aj v ich spôsobe dopravy. O tejto rodinke je všeobecne známe, že ich preprava spočíva v nasadnutí do provizórneho auta a následnom utekaní, ktoré znázorňuje pohyb auta.

Dalo by sa povedať, že auto Flinston nemá ďaleko od auta, ktoré používali Flinstonovci v rozprávke. Už na fotkách je vidieť, jeho značné poškodenie, čo však neznamená, že by sa auto nedalo rozobrať či prerobiť. Vždy sa nájdu ľudia, ktorí priam vyhľadávajú tieto typy áut a pretransformujú si ich tak povediac na svoj obraz.

Muž, ktorý pravdepodobne s týmto autom nabúral (nie raz), sa ho v jeho katastrofálnom stave rozhodol predať. Jeho slová, ktorými auto popísal však rozhodne stoja za to.

Koniec koncov hovorí sa, že úspešný obchod spočíva v schopnosti predať.

Predám toto jedinečné Flinston auto:
Neváhaj je to vzácna Škoda 120L (ževraj Deluxe). Na aute nefungujú brzdy, ani ručná veď nevadí, do roboty sa vždy ponáhľaš ! Tak len predsa neváhaj :p TK+EK skončila asi pred rokom 2014 veď to nevadí – len detail! Na streche veľká rampa uvidíš aj každého zajka!…Každý kopec vyjdeš s prehľadom, ale dávaj bacha! na ceste to chodí bokom!
– Na záver: Na nohy dávaj bacha, odporúčam jazdiť krokom
pre viac info – volajte a píšte
PS: motor už niekto ukradol, hádam mu slúži verne 😀
Predám najvyššej ponuke, vyvolávacia cenu
-> Prepravu tohto automobilu priamo k vám domov viem zaistiť, za výhodnú cenu.

Vytvoriť dobrú reklamu skutočne nie je jednoduché. O tohto muža by sa veru mali reklamné spoločnosti biť, nakoľko dokáže svojim jedinečným zmyslom pre humor osloviť všetkých, bez ohľadu na vek či pohlavie.

ZDROJ: auto.bazos.sk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com