Slováci, tieto kombinácie znamení zverokruhu dokážu vytvoriť najpevnejšie a najharmonickejšie vzťahy. Patrí tam aj to vaše?

Začiatok vo vzťahu predstavuje väčšinou ten najkrajší čas, ktorí spolu dvaja zamilovaní ľudia prežívajú. Spoznávanie sa, vzájomná príťažlivosť a chuť tráviť všetok čas spoločne je presne to, čo v prvých dňoch, či mesiacoch prežíva väčšina zaľúbených párov.

V tejto fáze dokonca ľuďom nerobí problém robiť rôzne ústupky, prípadne správať sa inak, ako obvykle. Intenzívne zaľúbenie a pobláznenie druhým človekom však nestačí na vybudovanie pevného a stabilného vzťahu. To, s kým by vám mohol vážny vzťah vyjsť môže napovedať aj znamenie zverokruhu. Niektoré znamenia sú totižto ako predurčené byť spolu a vytvoriť tak harmonický pár plný pochopenia a lásky.

Vodnár a Blíženci:
Vášeň, dobrodružstvo a objavovanie stále nových a nepoznaných vecí je presne to, čo vo vzťahu týchto dvoch znamení nikdy nechýba. Blíženci aj vodnári nemajú radi stereotypy a práve preto sú otvorení novým skúsenostiam. Vedia sa krásne dopĺňať a žiť vo veľmi harmonickom vzťahu.

Váhy a Škorpión:
Ľudia v znamení váhy sú veľmi citlivé osoby, no v spojení so škorpiónom sa v nich prebúdza vášeň a iskra. Vzťah medzi škorpiónom a váhou je naozaj plný vášnivej lásky, ktorá nevyhasne po pár týždňoch, ale dokáže si zachovať svoj plameň aj celé roky vzájomného spolužitia. Okrem vášne je v ich vzťahu veľmi silná aj oddanosť a dôvera, na ktorej si zakladajú.

Rak a Váhy:
Vo vzťahu raka a váhy vládne veľký pokoj a porozumenie. Obe tieto znamenia ocenia, keď je ich partner chápavý a citlivý. Dokážu si vytvoriť veľmi hlboký a úprimný vzťah. Obe tieto znamenia uvítajú vo vzťahu starostlivosť a záujem.

Býk a Panna:
To, čo tieto dve znamenia spája je najmä veľmi podobný pohľad a názor na svet okolo. Vďaka tomu medzi nimi vládne pokoj, harmónia a pochopenie. Ľudia narodení v znamení býka bývajú veľmi ambiciózni a cieľavedomí, čo panny dokážu vždy pochopiť a správne podporiť, či pomôcť nasmerovať. Jeden druhého si veľmi vážia a navzájom tolerujú.

Baran a Strelec:
Keď sa povie dobrodružstvo, je to ako uliate na pomenovanie vzťahu medzi baranom a strelcom. Obaja milujú spontánnosť a nové zážitky. V ich vzťahu nie je miesto pre nudu, či stereotyp. Obaja tiež vynikajú svojou intelektuálnosťou, čo ich robí zaujímavými aj pre ostatných ľudí.

Ryby a Rak:
Hlboké a úprimné rozhovory sú silnou stránkou vzťahu medzi rybami a rakom. Obe tieto znamenia sú veľmi emocionálne a záleží im na tom, aby túto svoju stránku mohli ukázať aj pred svojím partnerom. Vďaka tomu, že emócie sú dôležité pre obe tieto znamenia, je vzťah medzi nimi veľmi silný, plný pochopenia a tiež veľmi úprimný.

ZDROJ: fottik.eu

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com